کلیپ سازی جمعیت انبوه با شعار منحوس رضا شاه در ورزشگاه آزادی تهران دروغ و صحنه‌سازی است

  • 1401/03/12

ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور اعلام کرد

کلیپ سازی جمعیت انبوه با شعار منحوس رضا شاه

در ورزشگاه آزادی تهران دروغ و صحنه‌سازی است

ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور اعلام کرد دعاوی و کلیپ سازی حاکی از جمعیت انبوه با شعار منحوس رضا شاه روحت شاد در ورزشگاه آزادی در تهران در جریان مسابقه فوتبال در غروب روز دوشنبه ۹خرداد، دروغ و صحنه‌سازی و القای شبهه است. اگر شعار دادن توسط جمعیت انبوه در ورزشگاه صحت می‌داشت با بسیاری کلیپ‌های مشابه دیگر در اینترنت منعکس می‌شد زیرا ۶۳هزار نفر در این مسابقه حضور داشتند و شاهد بودند. فایل صوتی گزارش یکی از گردانندگان ورزشگاه به دفتر وزیر ورزش رژیم ضمیمه است که می‌گوید «شعار در داخل کاسه (محوطه داخلی ورزشگاه و جایگاه تماشاچیان) در مورد رضاشاه ندادند».

ستاد اجتماعی مجاهدین خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات فاشیسم دینی می‌خواهد با شعار رضاشاه تفرقه بیندازد، قیام‌ها را به انحراف بکشاند و پراکنده و تخریب کند. هر گاه شیخ کم می‌آورد برای سرکوب از شاه کمک می‌خواهد. این نه یک اقدام خودجوش و خودانگیخته بلکه کاری است مهندسی شده که وزارت بدنام و سپاه پاسداران و نیروی انتظامی آن را با لباس شخصی‌ها سازمان می‌دهند.

شایان توجه این‌که وقتی شعارها رادیکال می‌شود یا کار به درگیری می‌کشد، دم خروس بیرون می‌زند و دیگر خبری از رضا شاه نیست. مصرف شعار مربوطه در هر تظاهرات فقط یک بار و زیر یک دقیقه برای فیلم گرفتن است و استمرار ندارد و تکرار نمی‌شود.

هم‌چنانکه سخنگوی مجاهدین در ۵آذر ۱۴۰۰ به قیام‌آفرینان در اصفهان گفت نباید گول خورد، اراده‌ها نباید سست شود. باید با شعار مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر دیکتاتور صد بار بیشتر بجنگیم.

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.