روزنامه فرهیختگان: از نگاه گروه‌های غربی مجاهدین تنها گروه ظرفیت‌دار در میان مخالفان است به‌ همین خاطر بیشترین حمایت‌ها از این گروه صورت می‌گیرد

  • 1402/02/05

سوزوگداز روزنامه فرهیختگان رژیم

سوزوگداز روزنامه فرهیختگان رژیم

روزنامه فرهیختگان متعلق به ولایتی مشاور خامنه‌ای: از نگاه گروه‌های غربی مجاهدین تنها گروه ظرفیت‌دار در میان مخالفان است. از این‌رو بیشترین حمایت‌ها از این گروه صورت می‌گیرد

روزنامه فرهیختگان متعلق به ولایتی مشاور خامنه‌ای ۴اردیبهشت در مطلبی ضمن سوزوگداز از اقدامات بین‌المللی مجاهدین در افشای رژیم و شناخته‌شدگی آنان نوشت:

از نگاه گروه‌های غربی، مجاهدین تنها گروه ظرفیت‌دار در میان مخالفان ایران است. از این‌رو بیشترین حمایت‌ها از این گروه صورت می‌گیرد. فرانسه در حین فعالیت‌های مجاهدین در ایران میزبان کادرهای این گروه بود که نشان می‌دهد پاریس حاضر بود متحمل هزینه‌های کلان سیاسی برای نگهداری از مجاهدین شود. فرانسوی‌ها حتی در عصر حاضر نیز با وجود سابقه مجاهدین در کشتن ۱۶هزار نفر، میزبان افراد و نشست‌های این گروه هستند.

این گروه به اندازه‌ای برای غرب دارای اهمیت است که آمریکا پس از اشغال عراق برای جلوگیری از آسیب به آن، اعضای مجاهدین را به کمپ لیبرتی در قلب محل استقرار خود در فرودگاه بغداد انتقال داد و موفق شد دولت آلبانی را راضی به میزبانی از مجاهدین سازد(روزنامه فرهیختگان رژیم ۴اردیبهشت).

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.