ادامه مسموم کردن دانش‌آموزان دختر در تهران و شهرهای دیگر مانند کرج، ارومیه، سنندج و خوی

  • 1402/01/21
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

ادامه مسموم کردن دانش‌آموزان دختر در تهران و شهرهای دیگر مانند کرج، ارومیه، سنندج و خوی

 

امروز دوشنبه ۲۱فروردین مسموم کردن جنایتکارانه دانش‌آموزان مدارس دخترانه ادامه پیدا کرد و دانش‌آموزان دختر در برخی مدارس در تهران و برخی شهرها از جمله کرج، ارومیه، سنندج و خوی مسموم و شماری از آنان به بیمارستان منتقل شدند.

بازاریان و کسبه سقز در اعتراض به حملات شیمیایی به مدارس دخترانه امروز دست به اعتصاب زدند. روز یکشنبه دست‌کم ۶ مدرسه دخترانه در سقز با گاز سمی مورد حمله قرار گرفته بود.

به‌رغم مسمومیت صدها دانش‌آموز در چند روز گذشته مجید میر احمدی معاون امنیتی – انتظامی وزیر کشور وقیحانه گفت: «چند موردی که در سال جدید پیش آمد که بسیار محدود بود، تمارض و شیطنت برخی از دانش‌آموزان برای تعطیلی کلاس‌ها و مدارس بوده است… . یکی دو مورد نیز استفاده از گاز فلفل توسط دانش‌آموزان بوده است که شناسایی شدند و قطعاً با آنها برخورد خواهد شد» (خبرگزاری حکومتی مهر – ۲۱فروردین). .

روزنامه حکومتی اطلاعات روز گذشته نوشت: «گویا دستهای قدرتمندی در پس این توطئه و آسیب فعالیت دارد که نمی‌گذارد گره از رازهای آن گشوده و این بساط زشت برچیده شود… توجیه ناهنجار و نامعقول برخی نمایندگان مجلس یا مدیران آموزش و پرورش و وزارت کشور نیز بر ابهام و عارضه افزوده زیرا تناقض و فقدان منطق در آن مشهود است و افکار مردم را اقناع نمی‌کند… برخی مسئولان در روزهای اخیر برای چندمین بار از شیطنت و بازیگوشی دانش‌آموزان سخن گفته‌اند… . ولی مردم می‌پرسند چرا در مدارس پسرانه که بازیگوشی و شیطنت بیشتر است این مسائل رخ نمی‌دهد؟».

خانم مریم رجوی با درود به مردم غیرتمند سقز و مهاباد که دیروز و امروز در اعتراض به مسموم کردن دختران معصوم توسط رژیم آخوندها، دست به تظاهرات و اعتصاب زدند و در برابر نیروهای سرکوبگر به مقاومت پرداختند گفت آنها اراده مردم ایران برای سرنگونی دیکتاتوری دینی را بازتاب می‌کنند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۱ فروردین ۱۴۰۲ (۱۰ آوریل ۲۰۲۳)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.