استمرار مسموم‌سازی عمدی دانش‌آموزان در شهرک پردیس سنندج، خوی، کرج و ارومیه

  • 1402/01/21
مسموم سازی دانش آموزان

امروز دوشنبه۲۱فروردین ۱۴۰۲ عوامل خامنه‌ای در شهرهای سنندج،  خوی و کرج  به مسموم کردن عمدی دانش‌آموزان اقدام کردند. مدرسه دخترانه فرزانگان در شهرک پردیس سنندج و ٰدبیرستان دخترانه نرگس در شهرستان خوی همچنین مدرسه دخترانه صدر کرج  با گاز شیمیایی حمله شده است.

ارومیه- مدرسه دخترانه ارومیه مورد حمله شیمیایی قرار گرفت – ۲۱ فروردین 

کرج – مدرسه دخترانه صدر کرج مورد حمله شیمیایی قرار گرفت – ۲۱ فروردین 

خوی -دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه نرگس در شهرستان خوی به دنبال حمله شیمیایی واستشمام بوی نامطبوع، دچار علائم مسمومیت شده‌اند-۲۱ فروردین 

سنندج – مدرسه دخترانه فرزانگان در شهرک پردیس سنندج-۲۱ فروردین

-به مدرسه دخترانه فرزانگان در شهرک پردیس سنندج

آنچه ضحاک خون‌آشام را وامی‌دارد که به‌رغم این همه رسوایی که حتی ایادی خودش هم قادر نیستند نقش مستقیم او را انکار یا کتمان کنند، مجدداً این «جنایت بزرگ و غیرقابل اغماض» را از سر بگیرد، شدت هراس او از شعله کشیدن قیام است. دیکتاتور مفلوک ولایت همواره نشان داده جایی که بقای حکومت ننگینش در میان است، از ارتکاب هیچ جنایت و شقاوتی از اسیدپاشی به‌روی زنان و دختران، تا اشاعهٔ عمدی کرونا با ممنوع کردن واردات واکسن برای سد بستن در برابر قیام و امثالهم… رویگردان نیست. اکنون هم که از قیام هراسان و از نقش پیشتاز دختران و زنان در قیام به‌شدت خشمگین و سرخورده است، از فرط درماندگی به‌ مسموم کردن مجدد دانش‌آموزان روی آورده است. اما متوسل‌شدن به‌این شیوهٔ لورفته، او و رژیمش را بیش‌از‌پیش در معرض طوفان خشم مردم به‌پاخاسته ایران قرار می‌دهد که این روزها فریاد می‌زنند: «حکومت بچه‌کش نمی‌خوایم نمی‌خوایم» و «خامنه‌ای ضحاک، می‌کشیمت زیر خاک!».

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.