استرون استیونسون – امسال مردم ایران دعا می‌کنند که نوروز در زیر دیکتاتوری ظالمانهٔ آخوندها و قبل از آن استبداد وحشی شاه پایان یابد

  • 1402/01/04
استرون استیونسون هماهنگ‌کنندهٔ کارزار تغییر در ایران

استرون استیونسون هماهنگ‌کنندهٔ کارزار تغییر در ایران در مقاله‌یی در تاون‌هال، یکم فروردین می‌نویسد: «امسال مردم ایران دعا می‌کنندکه نوروز، شکوفایی آینده‌یی جدید و بهتر را برای ایران به‌ارمغان بیاورد و به‌ چند دهه درد و رنج در زیر دیکتاتوری ظالمانهٔ آخوندهاو قبل از آن، استبداد وحشی شاه پایان دهد.

در حالی که قیام سراسری در هفتمین ماه خودش ادامه دارد، بیش از ۷۵۰معترض کشته و بیش از ۳۰هزار نفر بازداشت شدند.

کانون‌های شورشی شجاع مجاهدین خلق، اصلی‌ترین جنبش اپوزیسیون دموکراتیک، در شهرها و شهرستانهای سراسر کشور رشد کرده‌اند و قیام را هماهنگ می‌کنند؛ (قیامی) که پیوسته به‌سوی یک انقلاب تمام‌عیار در حال حرکت است.

استرون استیونسون در ادامهٔ این مقاله با ذکر نمونه‌هایی از جنگ‌افروزیهای سپاه خامنه‌ای در خارج و نقش آن در سرکوب و چپاول ثروتهای مردم در داخل، اضافه می‌کند:

قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سیاه اروپا مدت‌هاست که به‌تعویق افتاده و اولین گام و گامی ضروری برای مهار واقعی جنایات (رژیم) ایران خواهد بود.

به‌طور مسلم روشن است که سیاست تعامل مستمر غرب با رژیم ایران، در حالی‌که سال‌ها چشمان خود را بر نقض حقوق‌بشر و حمایت رو به‌افزایش (این رژیم) از تروریسم بسته است، سیاستی شکست‌خورده است.

در واقع، این سیاست به‌سادگی آخوندها را به‌ ظلم و ستم بیشتر در داخل و تروریسم در خارج از کشور تشویق کرد. هیچ‌گونه امیدی به‌ اصلاحات در این دیکتاتوری مذهبی وجود ندارد. همان‌طور که ۸۵میلیون ایرانی می‌دانند، تنها راه‌حل برای ایران و هم‌چنین صلح و ثبات در منطقه، تغییر رژیم در تهران است. امیدواریم این نوروز آخرین نوروز زیر ظلم فاشیستی آخوندها باشد».

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.