پاسخ نمایندگان پارلمان اروپا به تحریم‌های مسخره رژیم آخوندی: تحریم توسط رژیم جنایتکار ایران را مدال افتخار می‌دانیم

  • 1401/11/06
نمایندگان پارلمان اروپا

پاسخ رئیس و نمایندگان پارلمان اروپا به تحریم‌های مسخره رژیم آخوندی

تحریم توسط رژیم جنایتکار ایران را نشان و مدال افتخار می‌دانیم

روبرتا متسولا رئیس پارلمان اروپا: هیچ تهدیدی، هیچ تحریمی و هیچ باج‌خواهی ما را از شنیده شدن صدایمان و مبارزه برای آنچه درست است باز نخواهد داشت. تصمیم رژیم ایران برای تحریم بیشتر اعضای پارلمان اروپا تنها عزم ما را افزایش خواهد داد. رژیم ایران به‌جای تحریم دیگران، باید سرکوب مردم را متوقف کند (توئیتر روبرتا متسولا: ۵بهمن)

 

تایس رویتن نماینده پارلمان اروپا از هلند: رژیم ایران من را به‌خاطر مطالبه حقوق‌بشر برای مردم ایران و برای این‌که سپاه پاسداران را تروریست می‌دانم تحریم کرده است. این رژیم تصور می‌کند می‌تواند پارلمان اروپا را ساکت کند اما نمی‌تواند. من این تحریم‌ها را به‌عنوان مدال و نشان افتخار بر تن خواهم کرد

این لیست رژیم ایران بی‌معنی و مضحک است و تنها عزم من را برای دفاع از مردم شجاع ایران تقویت می‌کند. شورای اتحادیه اروپا باید هم‌اکنون سپاه پاسداران را به‌عنوان یک سازمان تروریستی نام‌گذاری کند. (تایس رویتن نماینده پارلمان اروپا از هلند: ۵بهمن)

 

گی فرهوفستاد نماینده پارلمان اروپا و نخست‌وزیر بلژیک ۱۹۹۹-۲۰۰۸: رژیم جنایتکار آخوندها نمایندگان پارلمان اروپا را به‌خاطر موضع‌گیری‌ها و اعتراضشان تحریم کرده است اما آنها ساکت نخواهند شد. ما باید در کنار مردم ایران باشیم! (توئیتر گی فرهوفستاد نماینده پارلمان اروپا: ۵بهمن)

 

آنا چینزیا بونفریسکو نماینده پارلمان اروپا از ایتالیا: تحریم شدن توسط رژیم ایران همراه با همکارانم نشانه ضعف رژیم است. خوشنود هستم از این‌که کمک کردم تا رژیم ایران از کمیسیون زنان سازمان ملل بیرون انداخته شود. (توئیتر آنا چینزیا بونفریسکو نماینده پارلمان اروپا از ایتالیا: ۵بهمن)

 

متئو سالوینی معاون نخست‌وزیر و وزیر زیرساختها و حمل و نقل ایتالیا: تحریم آنا چینزیا بونفریسکو نماینده پارلمان اروپا از ایتالیا را محکوم کرد و نوشت: محکومیت شدید خودمان را از آنچه که توسط رژیم ایران اتفاق می‌افتد ابراز می‌کنیم. بر حداکثر همبستگی خود با مردم ایران که برای حقوق‌شان مبارزه می‌کنند تأکید می‌کنیم (توئیتر متئو سالوینی معاون نخست‌وزیر ایتالیا۵ بهمن)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.