اعلام برنامه همیاری ملی با سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران – ۲۳ تا ۲۵ دیماه

  • 1401/10/12
همیاری ملی با سیمای آزادی

اعلام برنامه همیاری ملی با سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران

همیاری با سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران گلریزان همیاری با سیمای آزادی

روابط عمومی سیمای آزادی- تلویزیون ملی ایران، با درود به شهیدان سرفراز انقلاب دموکراتیک مردم ایران و خیزشهای زنان پیشتاز و جوانان سرفراز قیام، که سراسر کشور را در برگرفته است، برگزاری بیست و هفتمین برنامه همیاری ملی با سیمای آزادی را در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه ۲۳و۲۴و۲۵دیماه ۱۴۰۱ برابر با ۱۳و۱۴و۱۵ ژانویه۲۰۲۳، به اطلاع هموطنان می‌رساند.

بیست و هفتمین برنامهٔ همیاری، براستی گلریزان قیام است. برای قیام و برای رساندن صدای اعتراض و خیزشهای آزادیخواهانه و عدالت جوانه هموطنانمان در جای جای میهن اسیر؛

از شورشی‌ترین شهر جهان تهران تا تبریز قهرمان، از مشهد تا اصفهان و اهواز و شیراز و زاهدان، از ارس و اترک تا کارون و هامون؛ از خزر خروشان تا خلیج‌فارس؛ از شهرهای به پاخاستهٔ کردستان تا سیستان و بلوچستان و سواحل دریای عمان.

سیمای آزادی اولین تلویزیون ماهواره‌یی سراسری فارسی‌زبان ۲۴ساعته و مستقل است که بدون تکیه به هیچ قدرت و دولتی، تمام توان خود را از حمایتهای همیاران و هموطنان آزادیخواه و مشتاق آزادی و استقلال وطن کسب می‌کند؛ یارانی سرشار از عزم پایداری و همیارانی پاکباز و از خود گذشته که از شهرهای سراسر ایران و از اقصی نقاط جهان به حمایت از تلویزیون ملی ایران می‌شتابند تا از صدای سرکوب‌شدگان و جنبشی حمایت کنند که، با رود خروشان خون شهیدان، بیش از نیم قرن برای آزادی و انقلاب دموکراتیک ایران و در خدمت توده‌های محروم آزمایش پس داده است.

سیمای آزادی خط و سیاست هیچ دولت و قدرتی جز مردم ایران را پیش نمی‌برد و تمام مخارج و هزینه‌های آن توسط هموطنان و همیاران و شورشگران برای آزادی تأمین می‌شود.

رسانه‌یی که تلاش می‌کند در برابر دجالیت و شیطان‌سازی و در برابر سانسور و سیاست‌های ارتجاعی و استعماری، خبرهای واقعی از تحولات داخلی و بین‌المللی در ارتباط با سرنوشت ایران و ایرانی را بازتاب دهد و تصویرگر پیکار کانون‌های شورشی و جوانان قیام‌آفرین و مجاهدان از جان گذشته در راه آزادی باشد.

رامین از تهران

من هم مجاهدی هستم که برای آزادی وطنم و انتقام خون شهدای کشورم آماده‌ام و از هیچ تلاشی فروگذار نیستم…

من ازخودم هیچی ندارم ولی جونمو میتونم فدای کشورم بکنم فدای آزادی کشورم بکنم و از این رژیم دجال انتقام خودمو و برادر و خواهرهای خودمو بگیرم.

خشایار ـ خرم‌آباد

​ می‌خواستم به خامنه‌ای جلاد بگویم که ما جوانان… در برابرتبعیض‌ها، بی‌عدالتی‌ها و وطنفروشی‌های تو تا آخر ایستاده‌ایم. هر چند که تو هیچگونه تعلقی به این آب و خاک نداری و این را بدان که ما دیگر نمی‌ترسیم و نمی‌گذاریم ترس بی‌معنی ما را هلاک کند…

حسین ـ سبزوار​ ـ ۲۰۰هزار تومان

برادر مسعود در گذشته در رابطه با همیاری گفته بود شما از خلقمان گدایی می‌کنید و به آن مفتخریم تا این‌که از هیچ قدرتی و دولتی خواسته باشیم گدایی کنیم. می‌خواهم مبلغ دویست هزار تومن کمک ناچیز خودم را به سیمای آزادی بکنم تا سیمای آزادی که صدای این مردم محروم جامعه است همیشه روشن و ماندگار بماند.

حنیف ـ قزوین​

پیمان می بندم که محکمتر و استوارتر برای آزادی میهنمان از چنگال درهم شکسته این رژیم پلید پیش برویم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد چون خونهای بسیار داده‌ایم به‌قول برادر مسعود از بدن هایمان پلی خواهیم ساخت برای عبور خلق قهرمان ایران و برای رسیدن به ایرانی آباد و آزاد چراغ سیمای آزادی را از هر زمان دیگری فروزان تر و روشن‌تر نگاه خواهیم داشت با همیاری و کمکمان هر چند اندک ولی ارزشمند

احمد ـ آستارا ـ ۶میلیون تومان

من هم چون با فقر و تنگ دستی و با داشتن بیماری درخانه، اندک اندوخته‌ای به‌مبلغ ۶ملیون تومان ناقابل، از طرف خودم به گلریزان همیاری کمک می‌کنم…

جوانان ایران، رژیم بدجوری در مخمصه گیر کرده، نه راه پس دارد و نه راه پیش، نباید در چنین موقعی به رژیم امان داد به کانون‌های شورشی بپیوندید، تا بتوانیم ضربه نهایی را بر رژیم وارد کنیم همیشه سایه سرنگونی بالای سرشان است

هموطنان عزیز، همیاران سیمای آزادی،

مثل همیشه کمک کنید تا بیست و هفتمین همیاری ملی با سیمای آزادی در روزهای۲۳و۲۴و۲۵دیماه، به کارزار درخشان دیگری از همبستگی ملی در جریان قیام برای رساندن پیام شهیدان و فریادهای حق‌طلبانه مردم و برای رزم و جان‌فشانی جوانان و کانون‌های شورشی میهنمان، ارتقا پیدا کند.

همیاری ملی با سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران

روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه۲۳ و ۲۴ و ۲۵ دیماه۱۴۰۱

برابر با ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ ژانویه۲۰۲۳

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.