صد و چهارمین روز قیام سراسری – به آتش کشیدن بنر حکومتی و گرامیداشت شهدای قیام

  • 1401/10/07
قیام ایران

روز چهارشنبه هفتم دیماه ۱۴۰۱، همزمان با صد و چهارمین روز قیام سراسری مردم ایران است. قیام سراسری هم‌چنان در شهرهای میهن استمرار دارد. تاکنون تظاهرات و قیام سراسری در بیش از ۲۸۲شهر با ۷۵۰شهید و ۳۰۰۰۰دستگیری به‌ثبت رسیده است. تاکنون اسامی و مشخصات ۶۰۱تن از شهیدان قیام از سوی سازمان مجاهدین اعلام شده است.

  • شب گذشته مردم و جوانان شورشگر در نقاط مختلف تهران از جمله پونک و امیرآباد شمالی با شعارهای مرگ بر خامنه ای ضحاک، مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر حکومت اعدامی و  مرگ بر حکومت بچه کش تظاهرات شبانه برگزار کردند.
  •   چهلم شهید قیام آیلار حقی در تبریز به رغم حضور گستردة مأموران سرکوبگر برگزار شد. مأموران جنایتکار خامنه‌ای پس از سخنرانی پدر این شهید او را بازداشت کردند.
  • روز گذشته مراسم بزرگداشت چهلم سه شهید قیام آزاد حسین پور – محمد احمدی و کمال احمد پور  در مهاباد و مراسم چهلم هیوا جانان در بوکان برگزار شد در تهران نیروهای سرکوبگر خامنه‌ای مزار شهید قیام «حمید رضا روحی» در بهشت زهرا را محاصره کردند و مانع حضور مردم و برگزاری مراسم چهلم او شدند.
  • سرکرده نیروی انتظامی رژیم در سیستان و بلوچستان  از هلاکت یک مأمور سرکوبگر نیروی انتظامی  خبر داد.  این مأمور سرکوبگر که محمد زور نام داشت بر اثر اصابت گلوله در جریان یک درگیری مسلحانه در شهرستان گلشن به هلاکت رسید.

 

محمد شهر کرج خونین کردن چهره پاسدار سلیمانی توسط جوانان دلیر بامداد ۷دی

مهاباد تظاهرات شبانه جوانان دلیر با شعار مرگ بر دیکتاتور ۶دی

بوشهر – جوانان دلیر حوزه جهل و جنایت این شهر را به آتش کشیدند

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.