حملات موشکی و پهپادی سپاه پاسداران خامنه‌ای به مقرهای حزب دموکرات کردستان ایران و حزب کومله

  • 1401/08/30
حمله موشکی سپاه پاسداران به مقرهای حزب کردستان
  • حملات موشکی و پهپادی سپاه پاسداران خامنه‌ای به مقرهای حزب دموکرات کردستان ایران و حزب کومله کردستان ایران در اقلیم کردستان عراق. طبق خبرهای اولیه سه منطقه در اربیل و سلیمانیه هدف قرار گرفته است.
  • مقاومت ایران جنایت علیه هموطنان کرد و احزاب کرد ایرانی را که نقض آشکار قوانین بین‌المللی است محکوم می‌کند و بار دیگر از شورای امنیت ملل متحد خواهان دخالت فوری است.
  • خانم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، ظهر یکشنبه ۲۹آبان در پی تهدیدات رژیم آخوندها، از شورای امنیت ملل متحد و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو خواهان اقدام فوری و مؤثر برای توقف سرکوب و کشتار مردم مهاباد و جلوگیری از لگدمال شدن ارزش‌های حقوق‌بشر از جانب فاشیسم دینی حاکم بر ایران علیه هموطنان کرد شده بود.
  • خانم رجوی تأکید کرد: بی‌عملی در برابر جنایت علیه بشریت و جنایت جنگی توسط یک رژیم تروریست و جنگ‌افروز نه تنها ارزش‌های حقوق‌بشری را لگدمال کرده بلکه صلح و امنیت منطقه را به‌خطر انداخته است.
  • خانم رجوی پس از حملات ضدانسانی رژیم کردکش آخوندها در بامداد دوشنبه ۳۰آبان به مقرهای حزب دموکرات و کومله خاطرنشان کرد در کمتر از ۲ماه این سومین موج حملات موشکی و پهپادی به مقرهای احزاب کرد ایرانی است و بلادرنگ باید مورد رسیدگی بین‌المللی و منطقه‌ای قرار بگیرد. حملات پیشین در ۶مهر و ۲۳آبان انجام شده و خسارتهای جانی و مالی بسیار بر جای گذاشته بود.
  • خانم رجوی اعلام کرد سکوت و بی‌عملی پس از عبور رژیم آخوندی از همه قوانین و خطوط قرمز بین‌المللی و استانداردهای حقوق‌بشری کافی و دیگر بس است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.