معاملهٔ شرم‌آور بین رژیم آخوندی و دولت بلژیک

  • 1401/04/10

– فوری: خبر معاملهٔ شرم‌آور بین رژیم آخوندی و دولت بلژیک بر روی سایت پارلمان برای آزادی و در بردن اسدالله اسدی دیپلمات تروریست بمب‌گذار از مجازات در چهارمین سالگرد طرح کشتار بزرگ در گردهمایی مقاومت ایران در ویلپنت پاریس

– خبر تصویب فوریت یک لایحه در مجلس بلژیک اکنون بر روی سایت پارلمان گذاشته شده و قرار است به‌زودی به تصویب برسد. طبق این لایحه مجرمان محکوم شده دو کشور می‌توانند مدت محکومیت خود را در کشور خود بگذرانند که فقط یک طنز تلخ است.

– اگر این معامله تصویب شود به این معنی است که دیپلمات تروریست بمب‌گذار و همدستانش آزاد شده و به ایران می‌روند. اسدالله اسدی به ۲۰سال زندان محکوم شده که ۴سال آن را گذرانده است. مزدور مهرداد عارفانی به ۱۷سال و نسیمه نعامی و امیر سعدونی هر کدام به ۱۸سال زندان و ابطال پاسپورتها و تابعیت بلژیکی محکوم شده‌اند.

– مقاومت ایران این معاملهٔ ننگین با حکومت آخوندی را که بزرگترین مشوق تروریسم و جنایت در خاک اروپاست قویاً محکوم می‌کند و خواهان توقف آن است.

– خانم مریم رجوی هموطنان ایرانی، وکلا، شخصیت‌های سیاسی، نمایند‌گان پارلمان بلژیک، پارلمان اروپا و دیگر پارلمانهای اروپایی را به اقدام فوری برای ممانعت از تصویب این لایحه فراخواند و افزود اگر این لایحه تصویب شود فاشیسم دینی در اقدامات تروریستی بسیار جری‌تر خواهد شد.

– خانم رجوی گفت: اگر بمب‌گذاری و طرح کشتار بزرگ در پاریس موفق می‌شد، بزرگترین حادثه تروریستی در اروپا بود. اگر این لایحه تصویب شود دیگر کسی در اروپا در برابر کشتارگران حاکم بر ایران امنیت و مصونیت ندارد.

– این پرونده ۲۵ شاکی خصوصی از شخصیت‌های سیاسی در آمریکا و اروپا دارد و زد و بند و معامله در مورد جان آنها و صدها و هزاران تن دیگر که در گردهمایی در معرض خطر بودند، یک لکهٔ ننگ فراموشی ناپذیر است.

مسعود رجوی: این اهانت به وجدان و شعور بشریت معاصر به‌ویژه مردم ایران است که دیپلمات تروریست وزارت اطلاعات فاشیسم دینی، محکومیت خود را نزد کسانی بگذراند که او را به همین مأموریت فرستاده‌اند! از بازی با دادگستری و عدالت در بلژیک باید ممانعت شود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.