مسعود رجوی- نوروز ۱۴۰۱ – تغییر آتش‌بنیان و قیام‌آفرین برای انقلاب دمکراتیک نوین 

 

پیام مسعود رجوی 

 

مسعود رجوی- نوروز ۱۴۰۱

تغییر آتش‌بنیان و قیام‌آفرین برای انقلاب دمکراتیک نوین

رو در روی شعار پوشالی خامنه‌ای خلیفهٔ ارتجاع: «تولید دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

سال نو را هم‌زمان با دوران و قرن جدید با دعای تغییر قلب‌ها و رویکردها و دیدگان و بینش‌ها برای تحویل به سوی نیکوترین احوال که همانا آزادی و حاکمیت جمهور مردم است، آغاز کردیم.

خامنه‌ای می‌گوید که نخستین و مهم‌ترین شیرینی سال۱۴۰۰ برای او از صندوق بیرون کشیدن رئیسی جلاد قتل‌عام، در شعبدهٔ انتخابات در مقام رئیس‌جمهور نظام بوده است.

ولی‌فقیه فرتوت در منطق ارتجاع و استبداد، که به گفتهٔ خمینی بر «سلطنت مطلقه» و طبق اصل۵۷ قانون اساسی ولایت فقیه بر «ولایت مطلقه» بنا شده است، کاملاً درست می‌گوید. کم‌ترین شکاف به نقب و سوراخ و سپس به پنجره در دیوار اختناق منجر می‌شود و در و دروازه رژیم برکنده و برانداخته می‌شود. از این روست که کار این رژیم بدون قتل‌عام در همهٔ زمینه‌ها از جنگ ضدمیهنی تا زندانیان ما و کرونا پیش نمی‌رود. چنین است که برجام هم دیگر کارساز نیست و رئیسی شاخص برنامهٔ جامع قتل‌عام در جمیع جهات سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و حتی زیست‌محیطی است. جلاد۶۷ برآمد و بارزترین شاخص دوران سرنگونی است. برنامهٔ جامع قتل‌عام حالا دیگر جز بر خطر آتش‌بنیان قیام نمی‌افزاید.

دلخوش کردن خامنه‌ای به مماشات حداکثری یا این‌که به گفتهٔ او آمریکا در افغانستان شکست خفت‌بار خورده، این هم دیگر دردی دوا نمی‌کند. شاه نه پول کم داشت و نه حمایت خارجی، آن قدر که سهام بزرگترین شرکت‌های آلمانی و فرانسوی را هم می‌خرید و از سوی آمریکا با بالاترین سلاحها و تجهیزات به منصب ”ژاندارم منطقه“  گماشته شد. اما سرانجام منکوب ارادهٔ خلق و حکم تاریخ شد. در مورد سلطنت و ولایت مطلقه هم زمان به عقب برنمی‌گردد.

فردا از آن ماست، انقلاب دمکراتیک نوین پیروز می‌شود

رود خروشان خون شهیدان در پرتو مهر تابان مقاومت و آزادی ایران

ضامن پیروزی محتوم خلق ماست

  • به‌عنوان هدیهٔ نوروزی به شورشگران و نسل جوان در آغاز سال و دوران جدید توصیه می‌کنم کتاب ”ماهی سیاه کوچولو“ اثر ماندگار انقلابی والا و وارسته صمد بهرنگی و مقالهٔ «جهان‌بینی ماهی سیاه کوچولو» اثر جاودان وجدان تابناک نویسندگان و فرهنگ و هنر ایران منوچهر هزارخانی را که از سال۱۳۴۷ جزء آموزش‌های مجاهدین بوده است، مطالعه کنند. ۴فروردین۱۴۰۱

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.