رسانه حکومتی:… آیا واقعاً بی‌خانمان بودن هموطنانمان -به حدی که مجبور هستند شب‌ها در اتوبوس بخوابند- «حاشیه» است؟

  • 1400/10/15

اتوبوس‌خوابی

اتوبوس‌خوابی

حاشیه است صورت مسأله را پاک کنید؛ تمام! عنوان روزنامه مردم‌سالاری است که به نمونه‌ای از دست‌آوردهای شوم حاکمیت آخوندی «اتوبوس خوابی» اشاره می‌کند و به‌نقل از کارگزاران نظام در واکنش به این موضوع نوشت: حاشیه است صورت مسأله را پاک کنید؛ تمام!

مردم‌سالاری نوشت:… مسئولان شهری بعد از غافلگیری در قبال انتشار گزارش اتوبوس‌خوابی، در ابتدا سعی کردند آن را ابتکار شهرداری یا مسأله‌ای حاشیه‌ای و بی‌اهمیت جلوه دهند اما حالا دنبال پاک کردن صورت مسأله هستند تا این موضوع هم به‌خوبی و خوشی پایان یابد و فقط کشورهای غربی از این معضلات داشته باشند!. .

در همین رابطه سایت عصر ایران (رژیم) در واکنش به اظهارات چمران رئیس شورای شهر تهران نوشت: انسان می‌ماند که چه بگوید و چه بنویسد؟! آیا واقعاً بی‌خانمان بودن هموطنانمان -به‌حدی که مجبور هستند شب‌ها در اتوبوس بخوابند- «حاشیه» است؟ اگر بی‌خانمانی و بدبختی مردم حاشیه است، پس برای آقایان و خانم‌های مسئول چه چیزی متن و اصل است؟…

. . تفاصیل تیر آخر به این اطلاع‌رسانی را باز هم مهدی چمران زد! وی روز سه‌شنبه ۱۴دی با افتخار اعلام کرد: به شهردار گفتم تا شنبه و یکشنبه بساط اتوبوس‌خوابی جمع شود!

در همین رابطه جوادی یگانه جامعه‌شناس حکومتی در واکنش به پدیده اتوبوس‌خوابی افزون بر گورخوابی و… در توئیتی نوشت: «آنچه در اتوبوس‌خوابی مغفول مانده، واقعیت عریان فقر در اثر سیاست‌های اقتصادی چند ساله و چند دهه اخیر و البته تشدید تحریم‌ها و در نتیجه انحلال طبقه متوسط است»؛ اما معلوم است که رئیس شورای شهر و شهردار تهران به این سخنان اعتنایی ندارند و به همان پاک کردن صورت مسأله می‌چسبند که هم راحت‌تر است و هم تجربه‌اش را دارند! (روزنامه حکومتی مردم‌سالاری ۱۵دی).

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.