پیام خانم مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح

  • 1400/10/03

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

مریم رجوی: مسیح، پیام قطعی پیروزی قیام علیه آزادی‌کشی و بی‌عدالتی است

سلام بر پیامبر بزرگ خدا، عیسی مسیح «خورشید‌ِ عدالت» محرومان و سرکوب‌شدگان و ستاره راهنمای قیام‌کنندگان و شورشگران برای آزادی و سلام بر مریم عذرا که خود را وقف نجات بشریت کرد.
زنی که قرآن مجید از او در شمار بزرگ‌ترین منادیان یگانگی و راهگشایان رهایی انسان یاد می‌کند.

هموطنان عزیز،
مسیحیان ارجمند در ایران و سراسر جهان، حامیان مقاومت مردم ایران،
سالروز میلاد عیسی مسیح بر شما و بر رهروان رهایی و صلح و عدالت گرامی باد.
در این شب خجسته که با تولد مسیح «روشن‌ترین روزها» را در پی دارد، برای مردم و میهن‌مان ایران در برابر رژیم دین‌فروش و جنایتکار آخوندی آرزوی پیروزی دارم و روز بزرگ آزادی و خوشبختی را طلب می‌کنیم.
گرامی می‌داریم نام مسیح را که به‌قول انجیل «روشنایی جهان» است. او الهام‌بخش مجاهدان و قیام‌کنندگانی است که در پی به زیر‌کشیدن ستمگران و فریسیان ریاکار و آخوندهای دجال‌اند.
در این شب گرامی یاد می‌کنیم از مادران شهیدان قتل‌عام ۶۷، مادران شهیدان قیام به‌ویژه مادران شهیدان قیام آبان۹۸، که به‌راستی در شجاعت و از خود گذشتگی از مریم عذرا پیروی می‌کنند.
مسیح (ع) پیامبر شهیدان آزادی و به‌پاخاستگان برای عدالت است. او از آن همه مردم جهان است. پیامبر «ماتم‌زدگان»، پیامبر «فروتنان»، پیامبر «کسانی که گرسنه و تشنه عدالتند» و پیامبر «آنها که در راه عدالت جفا می‌بینند» یا «به ناحق به آنها تهمت‌زده می‌شود» (‍‍۱).
امروز او در میان قیام‌کنندگان ایران است. او با کشاورزان زحمتکش و محروم اصفهان و شهرکرد و خوزستان، و با تمامی تشنگان آب و آزادی در سراسر ایران است. زیرا چنان که گفته است: «هرجا که دو یا سه نفر به نام من جمع شوند، من آنجا در میان آنها هستم» (۲).
او با سوخت‌بران و جان‌سوختگان شهید بلوچ است و با معلمان به‌جان آمده‌یی است که برای فرزندان ایران، دانش را با آزادی و برابری می‌خواهند.
مسیح، پیام قطعی پیروزی قیام علیه آزادی‌کشی و بی‌عدالتی است زیرا که «نور در تاریکی می‌درخشد و تاریکی هرگز بر آن پیروز نشده است» (۳).
در این شب بزرگ هم‌چنین دعا می‌کنیم برای شفا و بهبود همه بیماران؛ آنها که در حاکمیت کرونای ولایت از بسیاری درمانها و امکانات پزشکی بی‌بهره‌اند. آنها که در این حاکمیت ظالم، ستم می‌بینند و غارت می‌شوند.
پس دعایم را با کلام عیسی مسیح همراه می‌کنم که گفت: «یک‌دیگر را دوست بدارید، همان‌طور که من شما را دوست داشتم. محبتی بزرگ‌تر از این نیست که کسی جان خود را فدای دوستان خود کند» (۴).
سلام بر عیسی مسیح پیامبر آزادی و عدالت و سلام بر مریم عذرا که سر بر آستانش می‌ساییم.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.