العربیه، الحدث و عرب نیوز: شورای ملی مقاومت ایران نقش نیروی تروریستی قدس در به‌کارگیری پهپادها برای صدور تروریسم را افشا کرد

  • 1400/07/16
کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا – واشنگتن ۱۴مهر۱۴۰۰

تلویزیون العربیه: شورای ملی مقاومت ایران نقش نیروی تروریستی قدس در به‌کارگیری پهپادها برای جنگ‌افروزی و صدور تروریسم را افشا کرد

العربیه ۱۴مهر نوشت: شورای ملی مقاومت ایران جزئیات جدیدی در مورد نقش سپاه قدس در جنگ‌افروزی و تروریسم در منطقه را افشا کرد. دفتر نمایندگی این شورا در آمریکا اعلام کرد: رژیم ایران تلاش می‌کند نیروی هوایی مستهلک خود را با بکارگیری تکنولوژی پهپاد جبران کند. گزارش این شورا که اطلاعاتش متکی بر شبکه مجاهدین خلق ایران است هم‌چنین نشان می‌دهد: رژیم ایران میلیاردها دلار برای برنامه‌های موشکی و پهپاد هزینه می‌کند. شورای ملی مقاومت ایران هم‌چنین سازماندهی نیروی قدس سپاه برای استفاده از پهپادها را فاش کرد. سپاه تروریستی قدس مدیریتهای مشخصی به‌وجود آورده تا گروه‌های مزدور شبه‌نظامی در منطقه را به پهپاد مجهز نماید. گزارش یک مدیریت در زیر مجموعه مدیریت اطلاعات سپاه قدس، تهیه و سفارش پهپاد را به‌عهده داشته و درخواست تعداد و نوع پهپاد را متناسب با طرح‌ها و اهدافی که در هر کشور دارد مشخص می‌کند.

شواری ملی مقاومت گفت معاونت آموزش نیروی قدس، مأموریت آموزش به مزدوران نیروی قدس را به‌عهده دارد. این معاونت، مزدوران گروه‌های شبه‌نظامی را از کشورهای مختلف به ایران و به مرکز این معاونت منتقل می‌کند.

 

 

تلویزیون الحدث: شورای ملی مقاومت ایران در یک افشاگری جدید گفت رژیم ایران از پهپادها برای صدور تروریسم استفاده می‌کند

تلویزیون الحدث ۱۵مهر نوشت: اپوزیسیون ایران اعلام کرد پهپادها در ۸کارخانه در ایران تولید می‌شوند و در ساخت آنها مواد قاچاق شده مورد استفاده قرار می‌گیرد و سپس به کشورهایی هم‌چون سوریه و عراق ارسال می‌شوند و در آنجا مونتاژ شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. شورای ملی مقاومت ایران که این اطلاعات را از منابع خود در داخل ایران به‌دست آورده همراه با تصاویر مختلف آن را ارائه داد. به‌گفته این شورا رژیم از پهپادها برای صدور تروریسم استفاده می‌کند

 

 

عرب نیوز: افشای جزئیات برنامه تروریستی پهپادی رژیم آخوندها توسط شورای ملی مقاومت ایران

عرب نیوز ۱۴مهر: شورای ملی مقاومت هشدار داد رژیم ایران با برنامه پهپادهای تهاجمی تنها یک هدف دارد و آن بی‌ثبات سازی منطقه و ایجاد هرج و مرج است. علیرضا جعفرزاده، معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که خبرنگار عرب نیوز نیز حضور داشت گفت: پهپادها برای حمله به بسیاری از اهداف غربی در مناطق درگیری مانند سوریه و عراق و هم‌چنین اهداف در لبنان و عربستان سعودی مورد استفاده قرار گرفته است. میلیاردها دلار برای پهپادها و موشکها هزینه شده است.

وی افزود گفت این برنامه شامل ۸سایت تولید و مونتاژ در سراسر ایران است که قطعات و مواد را از کشورهای خارجی دریافت می‌کنند. این اطلاعات در داخل ایران توسط مجاهدین خلق جمع‌آوری شده است.

طی دو دهه گذشته، شورای ملی مقاومت دهها سایت مهم را افشا کرده است که بخشی از برنامه تسلیحات هسته‌یی رژیم تهران، برنامه موشکی و شبکه تروریستی آن در منطقه است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.