دستورالعمل احمقانه وزیر خارجه رئیسی به دادگاه سوئد

  • اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
  • 1400/07/04
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

دستورالعمل احمقانه وزیر خارجه رئیسی به دادگاه سوئد:

سازمان مجاهدین در پشت پردهٔ این پرونده‌سازی و توطئه قرار دارد، دادگاه می‌بایست توجه داشته باشد

که کلیه مدارک و ادعاهای مطروحه از سوی گروهی شهره به دروغ و مکر، ساخته و پرداخته شده است

 

خبرگزاری سپاه پاسداران (فارس) و خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم) هم زمان با دیدار امیر عبداللهیان وزیر خارجهٔ نو رسیدهٔ جلاد ۶۷ با وزیر خارجه سوئد با یک متن کلیشه‌ای خبر دادند که وزیر خارجه رژیم «به برگزاری دادگاه یک تبعه ایرانی در سوئد نیز اشاره کرد و با بیان این‌که گروهک تروریستی منافقین در پشت‌پرده این پرونده‌سازی و توطئه قرار دارد، تأکید کرد که دادگاه می‌بایست به این موضوع توجه داشته باشد که کلیه مدارک و ادعاهای مطروحه در این دادگاه از سوی گروهی شهره به دروغ و مکر، ساخته و پرداخته شده است، که این امر بی‌اعتباری و اهداف سیاسی این پروسه را نشان می‌دهد».

به نظر می‌رسد طرح و برنامه اطلاعات آخوندها برای مصادرهٔ جنبش دادخواهی و هویت‌زدایی از شهیدان قتل‌عام ۶۷ و خراب کردن آن بر سر مجاهدین در اثر تجمع روزانهٔ هموطنانمان در برابر دادگاه و اوج گرفتن بین‌المللی دادخواهی، بر سر رژیم آوار شده و آن را از غلطی که کرده پشیمان نموده است. از این‌رو حسین امیر عبداللهیان که نوچهٔ شناخته‌شدهٔ جلاد قاسم سلیمانی و اکنون وزیر خارجهٔ جلاد رئیسی است، ناگزیر و دیرهنگام به سوزوگداز و تهدید و شانتاژ روی آورده است. فضیحت مزدور سعید بهبهانی در نخستین روز دادگاه به قصد برهم ریختن اوضاع علامتی از همین پشیمانی است.

شایان یادآوری است که مزدور ایرج مصداقی در ۱۹آذر ۱۳۹۸ با سخافت در بارهٔ جنبش بین‌المللی دادخواهی که رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت از سال۱۳۹۵ شتاب جدیدی به آن داد، با بوق و کرنا اعلام کرد: «دستگیری حمیدنوری، درب دکان دادخواهی رجوی را گل گرفت».

یک ماه پیش سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم با اعتراض به محاکمهٔ دژخیم حمید نوری گفت: «دولت سوئد و دادگاه سوئدی باید بداند که بخشی از یک ماشین تبلیغاتی مجاهدین شده»… . او وقیحانه تهدید کرد «ما از همه ابزارهای دیپلماتیک خودمان برای احقاق حقوق ایشان و استیفای حقوق ایشان (دژخیم نوری) طبیعتاً استفاده خواهیم کرد».

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۳مهر۱۴۰۰ (۲۵سپتامبر۲۰۲۱)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.