سخنان خواهر مجاهد زهرا مریخی در مراسم انتخاب مجدد وی به‌عنوان مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران

  • 1400/06/18
خواهر مجاهد زهرا مریخی

 

خواهر مجاهد زهرا مریخی در قسمتی از سخنان خود گفت:

حالا- حالا ما به آغاز پنجاه و هفتمین سال تولد سازمان مجاهدین رسیده‌ایم این عدد شکست شاه و شیخ را بیان می‌کند شکست در انهدام و نابود سازی؛ شکست در ریشه‌کن کردن و نسل کشی و شکست در قتل‌عام مجاهدین خلق؛ بله؛ این نوید پیروزی خلق و بشارت آزادی زیباترین وطن؛ ایران عزیز است. به‌مناسبت صحبت‌های رئیس شورای مرکزی سازمان زهره عزیزم می‌خواهم یادآوری کنم که موضوع مسؤل اولی سازمان بطور خاص و هر مسئولیتی در تمام سطوح مجاهدین به‌طور عام امانتی است که تارو پودش از خونها و رنجها بافته و ساخته شده؛ از شکنجه و اعدام در مصاف با انواع و اقسام توطئه‌ها و تهمت ها و اتهامات؛ امانتی به سنگینی کوه که توسط برادر مسعود و خواهر مریم غنا و محتوای عمیق پیدا کرده، با رود خروشان خون شهیدان آن و آتشفشان فدا و صداقت بی‌منتها. بنا بر این هیچگونه شائبه کرسی طلبانه برنمی‌دارد؛ مربوط و منحصر به افراد خاصی نیست وبا دستور و انتصاب شکل نمی‌گیرد، بلکه در موج پیوسته انتخابها و قیمت دادنهای مجاهدین، سوژه‌ها و محصولاتش را آشکار می‌کند و از آنجا که این موج زنده و زاینده دیوارهایی از جنس اول من و برای من در برابر خودش ندارد، برای هر مسئولیتی صفی از مسئولان شایسته را وارد میدان می‌کند.

این تصویر فشرده‌ای است از واقعیت درونی تشکیلات و سازمان ما؛ البته بعد از ۵۶سال رزم بی‌امان و بی‌وقفه با دو دیکتاتوری خون‌ریز و خون‌آشام. جواب اما هم‌چنان که برفراز آرم سازمان از قرآن نوشته شده بسیار روشن است؛ بسیار روشن و درخشان؛ فضل‌الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما

 

بله فضل و فزونی و اجر عظیم قانونمندی و پاسخ مجاهدت و ایستادگی بر سرموضع است، در برابر انفعال و نشست کردن و بریدگی و تسلیم به شرایط و تعادل قوا. این داستان جنبشی است که به‌قول برادر مسعود با چراغ راهنمای نه شاه نه شیخ، بزرگترین و طولانی‌ترین مقاومت سازمان‌یافته تاریخ ایران را نمایندگی می‌کند و با افتخار تمام باید گفت که در تاریخ ایران این تنها نمونه‌ای است که در این ابعاد و با این شدت و این مدت زیر ضرب و تازیانه و در معرض برچسب و لجن‌پراکنی باشد و بتواند دوام بیاورد انسجام داشته باشد و اعتلا پیدا کند؛ بله مجاهدین این افتخار را داشتند که چند نسل پیاپی در معرض بزرگترین و خطیرترین ومهیب‌ترین و طولانی‌ترین ابتلا تاریخ ایران قرار بگیرند.

 

در حضور خواهر مریم عزیزم؛ در حضور شورای مرکزی مجاهدین و برادران مجاهدم؛ با سوگند به کلام خدا قرآن مجید؛ با تعظیم به پرچم ایران و آرم سرخ فام سازمان مجاهدین خلق ایران؛ با یاد قهرمانان مجاهد و مبارز در دهه شصت و در رأس آنها اشرف و موسی؛ با یاد مجاهدان سربدار قتل‌عام ۶۷ و جاودانه فروغهای آزادی شهیدان اشرف و لیبرتی و جان‌باختگان قیام آبان ۹۸ از رأی و تصمیم جمع مجاهدین در خصوص تمدید دوره مسئولیتم به‌عنوان مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران پیروی می‌کنم.

در برابر جمع سرفراز و سر موضع مجاهدین که در راستای هدف بزرگ آزادی و سرنگونی رژیم آخوندی که این مسئولیت را به‌عهده من گذاشته‌اند سوگند یاد می‌کنم و تعهد می‌دهم. تعهد می‌دهم به نبرد تا آخرین نفس و آخرین قطره خون برای مردم و میهنی که در حسرت آزادی است؛ تعهد می‌دهم به حفاظت از سازمان حنیف و مسعود و نگاهبانی از دست‌آوردهای آرمانی و تشکیلاتی و سیاسی این سازمان؛ در روزهایی که بیش از همیشه مردم اسیر ما در بیماری و محنت و فقر و سرکوب وحشیانه، فریادرس می‌طلبند. تعهد می‌دهم به بسیج و سازماندهی تمام نیروها و امکانات این جنبش برای برپایی ارتش بزرگ آزادی در شهرهای میهن و سرنگونی رژیم ولایت فقیه.

 

 

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.