اذعان صفار هرندی به شعار مردم علیه رئیسی جلاد: متوسل به اون شدند که بگویند این قاتل است …

  • 1400/06/07

صفار  هرندی

صفار هرندی

به‌دنبال گسترش و جهانی شدن جنبش دادخواهی شهیدان قتل‌عام سال۶۷ و نمایان شدن آثار جوشش خون شهیدان و تکانه‌های عظیمی که با شعار «نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم» در جامعهٔ ایران ایجاد کرده است، صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز ۶شهریور در شبکه افق رژیم وحشت‌زده به دفاع از رئیس جلاد و برای سفیدسازی و شستن دست جلاد از خون شهیدان گفت: این دولتی که در بدو امر وقتی آدم نگاه می‌کند سیمای پاکی! دارد بالاخره بررسیها هم صورت گرفته از شخص رئیس محترم جمهور که حتی دشمنان ایشان هم تصدیق می‌کنند که در این زمینه‌ها نقطه تاریکی در پرونده‌اش نیست و نتوانستند تا حالا گزکی از این وقتی از این چیزها گیرشان نیآمد رفتند متوسل به اون شدند که بگویند این قاتل است فلان است.

 

صفار هرندی هم‌چنین برای پاک کردن جنایات خامنه‌ای به‌خاطر کشتار هزاران نفر از مردم و جوانان کشور به‌خاطر ممانعت از ورود واکسن کرونا به کشور گفت:

هی مانور می‌کنند روی این‌که کشور با دست خودش مانع از آمدن واکسن از خارج شد همچین چیزی وجود نداشت، یعنی اراده مرکزی نظام این نبود که واکسن از خارج نباید وارد بشه بلکه صحبت سر این بود که دو تا کشور هستند و یک سومی هم پیدا کردند به واسطه یک سابقه بد آن اینها منشاء سالمی برای این‌که ما از اونها چیزی دریافت بکنیم نیستند. اما از منشاهای دیگر هر جا که ممکن بود حتی تولیدات اونها را از منشاء دیگر ما مشکلی نداشتیم که دریافت بکنیم.

 

امیر حسین ثابتی مجری کارشناس گفت: بله یک طوری دارند می‌گویند انگار کلاً گفته شد وارد نشود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در وحشت از اعتراضات اجتماعی و شورش و قیام مردم و به خطر افتادن امنیت نظام گفت: آدم اینجا می‌فهمه که سلامتی معادل امنیت است اصلاً امنیت روی تعریف جدید حالا باید کرد متناسب با این تصوری که حالا از سلامتی ما داریم چه ناامنی بزرگی این بلّیه خطرناک برای ذهن و دل مردم جهان به‌وجود آورد… .

… . وقتی شما امنیت را می‌گویید این امنیت امنیت فرهنگی هم هست امنیت اقتصادی هست امنیت اجتماعی هست امنیت نظامی هست و ابعاد مختلفش هم می‌آید…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.