مسعود رجوی: با درود بی‌پایان به مصدق کبیر و یاران پایدار شورا و مقاومت و رئیس‌جمهور برگزیده برای دوران انتقال حاکمیت به ملت

  • 1400/05/15
مسعود رجوی مسئول شورای ملی مقاومت

شورای ملی مقاومت - مسئول شورا

۳۰تیر۱۴۰۰

با درود بی‌پایان به مصدق کبیر و یاران پایدار شورا و مقاومت

و رئیس‌جمهور برگزیده برای دوران انتقال حاکمیت به ملت

تبریک و تهنیت به‌خاطر ۴۰ساله شدن شورا با شور و شوق میهنی به‌خاطر نعمت ایستادگی و بر سر موضع ماندن در برابر استبداد و استعمار و وابستگی و در برابر بیداد شیخ و شاه. با کهکشان شهیدان و کهکشان شورشگران شعله‌ور و شیدای آزادی، تمام شیرزنان و رادمردانی که در مؤسسان پنجم ارتش آزادیبخش ملی ایران ثبت‌نام کردند و حاضر گفتند. تاریخ این را به‌خاطر می‌سپارد…

شکر و سپاس با سرسائیدن بر آستان خدا و خلق به‌خاطر بزرگترین و طولانی‌ترین مقاومت سازمان‌یافته تاریخ ایران با آن‌همه اعدام و قتل‌عام و آن‌همه موشک و بمباران و آن‌همه سختی و حرمان. با هم‌سنگران و همرزمان و یارانی جدایی‌ناپذیر که مظهر وفا به عهد و پیمان و تجسم ایران آزاد فردایند. زیباترین وطن از یکایک آنان به خود می‌بالد چرا که در تیره و تارترین ظلمات، بر تارک‌اش می‌درخشند.

خوشا مریم و کهکشان شگفت ۱۴۰۰ که پاسخ گویا و تاریخی جامعه ایران و ایرانیان است به جلاد قتل‌عام و مهیب‌ترین ارتجاع و استبداد دوران.

فکر می‌کنم در این ۴۰سال بر همگان روشن و ثابت شده است که این مقاومت و اعضاء و اجزاء و یاران پایدارش برای خود چیزی نمی‌خواهد. جز برای آزادی و عدالت و جز برای تساوی و تمامیت ارضی ایران‌زمین برنخاسته است.

این مقاومت با هیچکس شروع‌کنندهٔ خصومت و حتی کمترین هتک حرمت نبوده و نیست. تکرار می‌کنیم که طبق طرح جبهه همبستگی ملی برای سرنگونی استبداد مذهبی، مصوب شورای ملی مقاومت، هر نیروی جمهوریخواه و ملتزم به نفی کامل نظام ولایت فقیه که خواهان استقرار یک نظام سیاسی دمکراتیک و مستقل و مبتنی بر جدایی دین از دولت است، با ماست و ما با او هستیم.

اما در مقابل این‌همه بزرگواری و مهر و محبت، آنچه می‌ماند عذر تقصیر در پیشگاه خدا و خلق و جمع یاران و همرزمان از کم و کاستی و ناکرده‌های شخص من است.

مسعود رجوی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.