خانم مریم رجوی: رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است

  • اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
  • 1400/05/12
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

خانم مریم رجوی: رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران درباره تنفیذ رئیسی توسط خامنه‌ای گفت: خامنه‌ای در شرایطی جلاد ۶۷ و قاتل مجاهدین را «به ریاست‌جمهوری منصوب» کرد که فریاد مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر اصل ولایت فقیه از اهواز تا تهران و از تبریز تا مشهد در سراسر ایران به گوش می‌رسد. رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است.

ریاست‌جمهوری رئیسی به هر گونه توهم در مورد اعتدال یا اصلاحات در این رژیم برای همیشه خاتمه داد. تحریم همه‌جانبه نمایش انتخابات در خردادماه گذشته آن روی سکه قیامهایی است که از سال۹۶ تا امروز ادامه دارد و نشان می‌دهد عموم مردم ایران خواهان سرنگونی این رژیم هستند. خامنه‌ای قویاً می‌کوشد با کرونا و کلان تلفات انسانی آن را به تأخیر بیندازد.

خامنه‌ای و رئیسی امروز با اعتراف به فقر و تورم ۴۴درصدی و کسر بودجه ۴۵۰هزار میلیارد تومانی و رشد ۶۸۰درصدی نقدینگی و اعتراف به بی‌عدالتی و فساد فراگیر، به وضعیت انفجاری جامعه اذعان نموده و تلاش کردند همه چیز را بر سر روحانی و دولت او خراب کنند، اما از نظر مردم ایران همه سردمداران رژیم به‌ویژه خامنه‌ای و رئیسی و اژه‌ای باید به‌خاطر نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت و به‌خاطر چهار دهه آدم‌کشی و غارت و نابود کردن سرمایه‌ها و منابع ملت در برابر عدالت قرارگیرند.

سیاست مماشات با فاشیسم دینی حاکم بر ایران دیگر فایده و اثر ندارد. رژیم اعدام و قتل‌عام و رابطه با آن دیگر از هیچ مشروعیتی برخوردار نیست. جامعه جهانی و شورای امنیت ملل متحد باید در کنار مردم و مقاومت ایران و خواست آنها برای استقرار یک جمهوری دمکراتیک بر اساس آراء ملت و جدایی دین از دولت قرار بگیرند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۲مرداد۱۴۰۰ (۳ اوت ۲۰۲۱)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.