کرونا در ایران – طغیان کرونا در گرگان و ۳برابر شدن بیماران کرونایی

  • 1400/04/24

طغیان کرونا در گرگان و ۳برابر شدن بیماران کرونایی

فرماندار رژیم در گرگان از طغیان پیک پنجم کرونا در این شهر خبر داد و اعتراف کرد: آمار بستری بیماران کرونایی طی دو هفته گذشته در گرگان سه برابر شده است. (مهر۲۴تیر)

وضعیت فاجعه‌بار بیمارستان مسیح دانشوری

بیمارستان مسیح دانشوری، پنجشنبه ۲۴ تیر بیماران بر روی نیمکت‌های فلزی راهروها و مقابل سرویس بهداشتی به‌حال خود رها شده‌اند. 

اهواز -رها کردن پیرمردی بیمار در گرمای اهواز

بنا به گزارش مردمی پنجشنبه ۲۴ تیر بدلیل فقر و نداشتن پول در اهواز یک آمبولانس خدمات اورژانس ۱۱۵، یک پیرمرد بیمار ، ۶۸ ساله را با خلاصه پرونده بیمارستان در خیابان جاوید لشکرآباد اهواز در گرمای هوای بالای ۵۵ درجه رها کرده است.

 

سر تیتر تازه ترین خبر های کرونا پنجشنبه ۲۴ تیر

  • مدیرعامل بیمارستان میلاد: حجم مراجعهٔ بیماران کرونایی به بیمارستان میلاد تا حدی افزایش یافته که مجبور به‌احداث بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان شده‌ایم.
  • روزنامهٔ حکومتی آرمان: ضدو نقیض‌گویی‌ها و وعده‌های واکسیناسیون تبدیل به امری عادی شده است. تناقض‌ها در‌باره واکسنهای ایرانی هم از آن نوبر‌تر است، واکسن‌هایی که با آب‌و‌تاب رسانه‌یی در مقابل دوربینها به نمایش درآمده‌اند ولی تولید انبوه‌شان و اثر‌بخشی و نتایج‌شان هزاران اما‌و‌اگر به همراه داشته است.
  • آرمان: واکسنهای داخلی به‌تأیید سازمانهای بین‌المللی نمی‌رسند، این در حالی است که ایران هم‌چنان در تحریم ورود واکسنهای فایزر و مدرنا قرار دارد و مردم نیز اسباب‌بازیهای واکسنی مقامات شده‌اند.
  • روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت: مردمی که مدتهاست در استان سیستان و بلوچستان به‌خاطر کرونا وضعیت معیشتی بغرنجی دارند، امروز در رنجی مضاعف اسیر شده‌اند و جان‌شان در معرض خطر است. در این بین، وضعیت کودکان کار و زباله‌گرد این استان به‌شدت بحرانی است.
  • جهان صنعت: در سیستان و بلوچستان با پر شدن تختها، بیماران در راهرو‌ها بستری هستند. تخت خالی در آی‌سی‌یو وجود ندارد. اوضاع غیرقابل‌تحمل است، روزانه ۲ساعت برق بیمارستان می‌رود و کادر درمان از شدت گرما دچار حالت تهوع می‌شوند. بیماران کرونایی به‌دلیل قطعی برق دچار افت اکسیژن می‌شوند و نمی‌توانیم به‌آنها کمکی کنیم.
  • روزنامهٔ حکومتی مردم‌سالاری: از زمان ممنوعیت واردات فایــزر و مدرنا تا امروز مردم ایــران روی خوش ندیدند. مــردم در محاصره بیماری قــرار گرفتند در حالی‌که هفت نوع واکســن در ایران رونمایی شده که تنها دردی را که خوب می‌کنند درد منافع مادی است.

 

عکس اسفبار از کارتن خوابی ایرانیان در ارمنستان برای دریافت واکسن کرونا!

 این تصویر با عنوان کارتن خوابی ایرانیان در ارمنستان منتشر شده است و بسیار باعث تاسف است که بخاطر عدم مدیریت واکسن در ایران به این اندازه ایرانی ها را تحقیر می کنند. )خبرگزاری رکنا ۲۴ تیر )

-ارمنستان

 

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.