گرِگ استیوبی (سناتور جمهوریخواه) خواستار تحریم شبه‌نظامیان رژیم ایران شد

  • 1400/04/11
سناتور جمهوریخواه گرِگ استیوبی عضو کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان

سناتور جمهوریخواه گرِگ استیوبی عضو کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار تحریم شبه‌نظامیان عراقی وابسته به رژیم ایران شد.
چند روز پس از حملات هوایی متعدد آمریکا به مواضع شبه‌نظامیان وابسته به ایران در سوریه و عراق، شماری از سناتورهای جمهوریخواه کنگره آمریکا می‌کوشند دولت جو بایدن را به تحریم گروه‌های تروریستی وابسته به رژیم ایران راضی کنند.

العربیه روز پنجشنبه ۱۰تیر نوشت، گرِگ استیوبی عضو کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان با ارائه پیش نویسی قانونی خواستار تحریم شبه‌نظامیان عراقی موسوم به ضد سیدالشهدا شد. این گروه یک گروه تروریستی وابسته به رژیم ایران است و از جمله گروه‌هایی است که هدف حمله هوایی آمریکا قرار گرفته است.

پیشنهاد گرگ استیوبی یکی از مجموعه اقداماتی است که جمهوری‌خواهان برای فشار بر رژیم ایران و بازوهای منطقه‌یی این رژیم در دستور کار قرار داده‌اند.
دولت بایدن در ماه‌های گذشته به مقدار قابل توجهی از فشارهای اقتصادی موجود روی رژیم ایران کاسته است و این موضوع خشم جمهوری‌خواهان که خواهان ادامه سیاست فشار حداکثری هستند را برانگیخته است.
لازم به توضیح است که پیش‌نویس این قانون از سوی گرِگ استیوبی و جیم یانکس که عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان است، باید به تأیید کمیته روابط خارجی برسد و به همکارانش در این کمیته فشار خواهد آورد، تا همزمان با حملات آمریکا به مواضع رژیم ایران، آن را تصویب کنند.

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.