اطلاعات و قضاییه جلادان در پی محاکمه رهبری مقاومت، همزمان با تحریم سراسری شعبدهٔ انتخابات

  • 1400/03/25
شو مسخره اطلاعات آخوندی علیه مجاهدین

اطلاعات و قضاییه جلادان در پی محاکمه رهبری مقاومت،

همزمان با تحریم سراسری شعبدهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری جلاد۶۷

اطلاعات آخوندی و قضاییه جلادان در میان تحریم و کسادی و رسوایی داخلی و بین‌المللی سیرک و شعبده‌ٔ انتخابات قلابی برای به کرسی نشاندن آخوند جلاد و قاتل مجاهدین در قتل‌عام ۶۷ به تکرار مضحک اخبار مسخرهٔ دادگاه قضاییه جلادان علیه رهبری مقاومت و مسئولان مجاهدین در اسفند گذشته روی آورده و به‌گفته خودش درصدد جلب حمایت بین‌المللی برای محاکمهٔ رهبری مقاومت و مجاهدین برآمده است. مزدوران و سایتهای زنجیره‌یی نیز به فرموده برای باز نشخوار بسیج شده‌اند.

 

اینترلینک وزارت ۲۴خرداد۱۴۰۰: در حمایت از شکایت ۴۲عضو سابق علیه رهبران مجاهدین خلق لطفاً این طومار را امضا بفرمایید

اینترلینک وزارت بدنام اطلاعات - ۲۴خرداد۱۴۰۰

ما، امضاکنندگان این دادخواست، از دادگاه بین‌المللی دادگستری در لاهه و هم‌چنین دولتهای فرانسه و آلبانی می‌خواهیم برای تحقق حقوق قربانیان مادی، جسمی و معنوی مجاهدین خلق تلاش کنند.

ما از دادگاه کیفری بین‌المللی در لاهه می‌خواهیم تا رهبران مجاهدین خلق را تحت تعقیب قرار داده و عدالت را اجرا کنند (سایت اینترلینک وزارت و توئیتر خدابنده مزدور – ۲۴خرداد۱۴۰۰).

 

فراق ولایت: ۲۴خرداد ۱۴۰۰: کمپین حمایت بین‌المللی از شکایت علیه سران فرقه رجوی تشکیل شد

به‌دنبال صدور حکم شعبه۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران در پرونده شکایت ۴۲نفر از اعضای سابق فرقه رجوی علیه سران این فرقه، کمپین حمایت بین‌المللی از این شکایت، تشکیل شد.

این دادگاه برای اولین بار در کشور به جهت رسیدگی به دعوای اشخاصی که در رابطه با سلب حقوق مادی و معنوی، حبس و شکنجه توسط فرقه تروریستی رجوی مطالبه غرامت داشتند، برگزار گردید. حمایت از این طومار برای پیگیری شکایت در دادگاه‌های بین‌المللی، دادگاه فرانسه و آلبانی که محل اقامت فعلی سران فرقه است، به یقین مؤثر خواهد بود.

جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواست ۴۲نفر از اعضای سابق فرقه رجوی به سرکردگی مریم و مسعود رجوی و جمعی از اعضای کادر ارشد این فرقه روزهای ۱۷ و ۱۸اسفند سال گذشته در شعبه۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران برگزار شد.

خواندگان این پرونده مسعود رجوی، مریم رجوی، مهدی ابریشمچی، ابوالقاسم رضایی، سید محمد سید محدثی، مجید حریری، محبوبه جمشیدی، مهدی مرادی، مژگان پارسایی، محمدعلی توفیقی خانیکی، محمد حیاتی، عباسعلی سیفی‌پور، هادی روشن‌روان، علیرضا جعفرزاده، محمدصادق سادات دربندی، مهوش سپهری، عذرا علوی طالقانی، مهدی علی قلی، محمدجواد غدیری مدرسی، سارا صمصامی و گیتی گیوه‌چیان بودند که از طریق وزارت دادگستری آلبانی ابلاغیه برای آنها صادر شده بود (سایت فراق ولایت رژیم: ۲۴خرداد ۱۴۰۰).

 

شعبدهٔ ولایت و دادگاه مسخرهٔ قضاییه جلادان علیه رهبری مقاومت و مسئولان مجاهدین

۱۷ اسفند ۹۹

 

خبرگزاری میزان (رژیم) ۱۷اسفند۹۹

 

خبرگزاری میزان (رژیم) ۱۷اسفند۹۹

 

 

استقبال مقاومت ایران از یک دادگاه بین‌المللی با حضور خامنه‌ای و روحانی و رئیسی در لاهه یا ژنو با حضور همه شاهدان و شاکیان و مدعیان

خبرگزاری قضاییه جلادان گزارش کرد که به درخواست ۴۲نفر از مزدوران اطلاعات آخوندها تحت عنوان شناخته شده اعضای سابق مجاهدین، اولین جلسه دادگاهی را بر علیه مریم و مسعود رجوی و جمعی از کادرهای ارشد مجاهدین برگزار کرده است.

دژخیمی به نام پورمریدی که از او به‌عنوان قاضی دادگاه یاد شده می‌گوید رژیم خواهان محاکمهٔ مسعود رجوی، مریم رجوی، مژگان پارسایی، مهوش سپهری، عذرا علوی طالقانی، محبوبه جمشیدی، مهدی ابریشمچی، ابوالقاسم رضایی، سید محمد سید محدثی، مجید حریری، مهدی مرادی، محمدعلی توفیقی، محمد حیاتی، عباسعلی سیفی پور، هادی روشن روان، علیرضا جعفرزاده، محمدصادق سادات دربندی، مهدی علی قلی، محمدجواد غدیری مدرسی، سارا صمصامی و هم‌چنین مجاهد شهید گیتی گیوه‌چیان است!

قضاییه جلادان از فرط مسخرگی اعلام کرده است که دو ماه پیش به فرانسه و آلبانی نیابت داده بود تا این محاکمه را انجام دهد و اکنون چون دو ماه سپری شده، دزد ناگزیر بر جای قاضی نشسته است.

سخنگوی مجاهدین با یادآوری دادگاههای زنجیره‌ای رژیم در عراق و هم‌چنین در فرانسه، در برابر تلافی‌جویی کاریکاتوری رژیم از دادگاه آنتورپ و جنبش دادخواهی زندانیان قتل‌عام شده برای ارجاع پرونده به شورای امنیت ملل متحد گفت: هم‌چنانکه در مورد پرونده‌های مفتوح در فرانسه از جمله پرونده صیاد شیرازی از سال۱۳۸۶ گفته‌ایم اکنون نیز از حضور در یک دادگاه بین‌المللی با شرکت خامنه‌ای و روحانی و ظریف و رئیسی در لاهه یا ژنو به‌غایت استقبال می‌کنیم. رژیم می‌تواند همه مدعیان و شاکیان را با خودش بیاورد. حکم اعدام مجاهدین سر موضع البته قبلاً توسط خمینی صادر شده است بنابراین اگر رژیم ریگی به کفش ندارد بلادرنگ باید موافقت خامنه‌ای و روحانی و سرجلاد قوه قضاییه خود را برای شرکت در دادگاه بین‌المللی در لاهه یا ژنو یا هر دادگاه بین‌المللی دیگر تحت نظارت ملل متحد اعلام کند.

 

 

سخنان مسعود رجوی با مجاهدان اشرف – ۷ بهمن ۱۳۸۷

 

مسعود رجوی – ۷بهمن ۱۳۸۷:

۲۷- در شهریور ۱۳۸۶ رژیم اعلام کرد که پرونده صیاد شیرازی را در دادستانی ضدتروریسم فرانسه بازگشایی کرده است. ما به‌غایت استقبال کردیم و باز هم می‌کنیم. هر چند که رژیم جا زد و به‌سرعت به اشتباه بزرگ خودش پی برد چون به ناگهان با یک آمادگی و ظرفیت عظیم از جانب مجاهدین و شورای ملی مقاومت و از جانب هزاران تن از هموطنانمان و صدها شاهد روبه‌رو شد و از آن زمان به بعد خفقان گرفت. من به ولی‌فقیه ارتجاع توصیه می‌کنم پرونده هم ریش و هم کاسه بازاری خودش یعنی لاجوردی جلاد را هم هر چه سریع‌تر به دادگستری فرانسه بکشاند تا ببینیم نتیجه چه می‌شود.

می‌خواهم بگویم که حرف ما این است که هر گاه یک دادگاه بی‌طرف بین‌المللی بر طبق اصول و معیارهای شناخته شده حقوقی و قضایی در کار باشد، ما به رژیم آخوندی می‌گوییم: بفرمایید به دادگاه، خواهش می‌کنیم به دادگاه بیایید.

بیایید به کمیسیون حقیقت‌یاب در ژنو، وابسته به ملل متحد. بیایید به دادگاه لاهه یا در برلین. همانجایی که ولی‌فقیه و اذنابش را محکوم شناخت. سران رژیم را دعوت کردیم و تکرار می‌کنیم اگر که جرأت دارید، بفرمائید به دادگاه. نه دادگاههای سنخ خودتان. منظور حکام شرع ریایی شما نیست. یا منظور دادگاههای تحت نفوذ شما نیست که عواملتان بتوانند عدالت را تحت تأثیر قرار بدهند. منظور دادگاه بین‌المللی است. ما هم آماده‌ایم و می‌توانید هر ادعایی را علیه ما مطرح کنید. من هم شخصاً آماده‌ام و از ولی‌فقیه ارتجاع دعوت می‌کنم اگر جرأت دارد بلادرنگ در یک محکمه بین‌المللی با حضور خود من حاضر شود. به لوطی ولایت می‌گویم که عنترش را هم با خودش بیاورد! رفسنجانی را هم که بسا از خامنه‌ای سیّاس‌تر و حواس جمع تر است و در زمان خمینی هم چند مدار بالاتر از خامنه‌ای قرار داشت برای تشخیص مصلحت نظام در دادگاه، با خودش بیاورد. خاتمی شیاد را هم با خودش بیاورد تا در میان پرده، از بابت تغییر ذائقه حضّار «با اسبک و بازینک، شنگینک و منگینک» شکلک «جامعه مدنی» و «گفتگوی تمدنها» در بیاورد و به ما بگوید که آن‌چنانکه بتازگی رقبا افشا کردند، در حالی‌که قبل از ریاست‌جمهوری هیچ مدرک لیسانسی هم نداشت، چگونه به ناگهان به سبک کُردان دکتر خاتمی شد!

مسعود رجوی – ۷ بهمن ۱۳۸۷

(قسمتی از پیام برادر مجاهد مسعود رجوی۷بهمن۱۳۷۸)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.