نامه چهار تن از زنان زندانی سیاسی زندان قرچک ورامین در رابطه با نمایش انتخابات ریاست جمهوری رژیم

  • 1400/03/22
چهار تن از زنان زندانی سیاسی زندان قرچک ورامین

زندان قرچک ورامین

نامه چهار تن از زنان زندانی سیاسی زهرا صفایی، مرضیه فارسی، پرستو معینی و فروغ تقی پور

رئیسی که نقش پررنگی در قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در سال۶۷ داشته با عنوان رئیس قوه قضاییه، زندان قرچک را بهترین زندان نامیده است.

قتل‌عام و حذف فیزیکی افراد از راه‌های مختلف در دهه شصت شروع شده و تا قیام آبان ماه ۹۸ ادامه داشته و پایان نخواهد یافت تا سقوط رژیم فاشیستی!

 

«چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، صحنه نمایشی کهنه و پوسیده با بازیگرانی متظاهر، پشت نقابهای ریا، تزویر، دروغ و فریب.

در سراشیبی سقوط نظامی دیکتاتوری، هر کدام از این بازیگران در این بازی سیاسی با چهره سازیهای مفتضحانه‌ای بر سر کسب قدرت و تطمیع منافع خود با یکدیگر مجادله می‌کنند. در این میان نام آشنایی است که در طی سال‌های اخیر سعی در سفیدنمایی چهره سیاهش داشته‌اند و این مانع از پنهان ماندن کارنامه خونین و جنایتکارانه وی نشده است. او که نقش پررنگی در قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در سال۶۷ داشته است، با عنوان رئیس قوه قضاییه، زندان قرچک را بهترین زندان نامیده است. در حالی که وضعیت این زندان از بهداشت بندها گرفته تا عدم دریافت جیره کافی زندانیان و کمبود امکانات اولیه بهداری و کیفیت و کمیت نامناسب غذا به‌طور اسفناکی است که قابل مشاهده است.

هم‌چنین وجود مواد مخدر در میان زندانیان، شیوع بیماریهای پوستی متعدد، نبود فضای کافی برای گذراندن محکومیت و رفتارهای ناهنجار و غیراخلاقی زندانیان که ناشی از عدم رسیدگی و درمان روانی، تربیتی و اجتماعی است در این زندان به چشم می‌خورد. حال که زمان تکرار دروغ‌پردازی کاندیداهای دستچین شده فرا رسیده، چگونه می‌توان از افرادی که تلاش در زمینه بهبود شرایط زندانیان در طولانی‌مدت انجام نداده‌اند، انتظار داشت که اوضاع یک کشور را سر و سامان دهند.

قتل‌عام و حذف فیزیکی افراد از راه‌های مختلف در دهه شصت شروع شده و تا قیام آبان ماه ۹۸ ادامه داشته و پایان نخواهد یافت تا سقوط رژیم فاشیستی!

زهرا صفایی، مرضیه فارسی، پرستو معینی و فروغ تقی پور

خردادماه ۱۴۰۰ – زندان قرچک ورامین».

(مجاهدین ۲۱خرداد ۱۴۰۰)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.