محسن هاشمی: مخالفت (با انتخابات) تا عمق خانواده بسیاری از آحاد جامعه کشیده شده است

  • 1400/02/29

ملت یادش نرفته جلاد شصت و هفته

ملت یادش نرفته جلاد شصت و هفته

بازار مکاره نمایش انتخابات نظام آخوندی دچار آن‌چنان کسادی است که کاندیداهای باند مغلوب را وادار به اعتراف کرده تا جایی که محسن هاشمی در مقاله‌ای که در روزنامه حکومتی شرق به تاریخ چهارشنبه ۲۹اردیبهشت انتشار یافت با اعتراف به کسادی نمایش انتخابات نوشت: «بخش قابل توجهی از افکار عمومی در این دوره، با انتخابات و مشارکت قهر است که این مخالفت تا عمق خانواده بسیاری از آحاد جامعه کشیده شده است».
محسن هاشمی در ادامه مقاله‌اش وحشت خود از پیامدهای شرایط انفجاری جامعه را بیان کرده و می‌نویسد: «اکنون کشورمان برای حفظ معیشت حداقلی شش دهک آخر جامعه، نیاز جدی به یک دوره پُرشتاب رونق اقتصادی دارد تا از فروپاشی اقتصادی و اجتماعی که می‌تواند به فروپاشی امنیتی و سیاسی منجر شود، جلوگیری کند».

 

در همین حال حسین مرعشی یکی دیگر از اصلاح‌طلبان قلابی در گفتگویی با روزنامه حکومتی شرق که در همین تاریخ منتشر شد با اشاره صریح به کسادی نمایش انتخابات گفت: «در سال‌های اخیر، فشارهای بی‌شماری بر زندگی مردم وارد شد که علت آن نیز ریشه در ناکارآمدی سیستم مدیریتی کشور و البته ناکارآمدی دولتهای قبل دارد. رنجش مردم یک هشدار سیاسی است که اکنون در قالب تمایل‌ نداشتن به شرکت در انتخابات متبلور شده است».

 

مصطفی هاشمی طبا نیز در گفتگویی با روزنامه حکومتی مستقل به تاریخ چهارشنبه ۲۹اردیبهشت با اشاره به تشدید جنگ گرگها در نمایش انتخابات با اعتراف به این‌که که «هیچ‌کدام از کاندیداها کارآمد نیستند» با اذعان به عدم شرکت مردم در نمایش انتخابات گفت «مشکل این است که مردم فکر می‌کنند رؤسای جمهور توانایی حل مسائل را ندارند و هر کدام از افراد بیایند ادامه روش‌های گذشته و حال است و در آینده هم همین خواهد بود یعنی تمام رؤسای جمهور ما یک سیاست را دنبال کرده‌اند و مردم نیز می‌گویند حل مسائل این‌گونه عملی نیست».

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.