کاندیداهای نمایش انتخابات، مسئولان چهار دهه جنایت علیه بشریت، جنایت جنگی و تروریسم و چپاول

  • اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
  • 1400/02/26

شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

کاندیداهای نمایش انتخابات، مسئولان چهار دهه جنایت علیه بشریت، جنایت جنگی و تروریسم و چپاول

سردژخیم رئیسی جلاد قتل‌عام ۶۷، قاتل مجاهدین و از بزرگترین جنایتکاران علیه بشریت

پاسدار لاریجانی معمار سانسور و خفقان، جنایتکار جنگی و مسئول نهادینه کردن جنایت و چپاول

کاندیداهای شرکت در نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری فاشیسم دینی حاکم بر ایران، مانند سردژخیم رئیسی، پاسدار علی لاریجانی، اسحاق جهانگیری، سعید جلیلی و نیم دوجین پاسدار سرلشکر و پاسدار سرتیپ بالاترین دست‌اندرکاران چهار دهه نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت، جنگ‌افروزی و جنایت جنگی، خفقان و سانسور، صدور تروریسم و بنیادگرایی و غارت و چپاول بوده‌اند.

ابراهیم رئیسی، جلاد قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۱۳۶۷، قاتل مجاهدین و یکی از شقی‌ترین جانیان علیه بشریت در جهان امروز است. او در ۱۳۵۹ در ۱۹سالگی به‌عنوان دادیار دادستانی ضد انقلاب کرج و سال بعد دادستان کرج و سپس دادستان همدان منصوب شد و در سال۱۳۶۴ به معاونت آخوند رازینی دادستان انقلاب مرکز و ریاست معاونت گروه‌های مخالف در دادستانی گمارده شد. در تیر ۱۳۶۷ از سوی خمینی به عضویت در هیأت مرگ در تهران در آمد و در اعدام هزاران زندانی سیاسی به فتوای خمینی بیشترین نقش را داشت.

در ۲۴مرداد ۱۳۶۷ حسینعلی منتظری جانشین وقت خمینی گفت: «اول محرم شد؛ من آقای نیری، آقای اشراقی، آقای رئیسی و آقای پورمحمدی را خواستم و گفتم: ”الان محرم است حداقل در محرم از اعدامها دست نگهدارید… تاریخ ما را محکوم خواهد کرد و نام شما را به‌عنوان“ جنایتکاران تاریخ“ ثبت خواهد کرد»…

خمینی در ۱۱ دیماه ۱۳۶۷ طی حکمی به نیری و رئیسی نوشت: به شما «مأموریت قضایی داده می‌شود تا نسبت به گزارشات شهرهای سمنان، سیرجان، اسلام‌آباد و دورود رسیدگی نموده، و فارغ از پیچ و خمهای اداری با دقت و سرعت آنچه حکم خداست در موارد مذکور اجرا نمایید» و در حکم دیگری در اول بهمن ۱۳۶۷ به شورای عالی قضایی نوشت: «کلیه پرونده‌هایی که تاکنون در آن شورا با کمال تعجب راکد مانده است، و اجرای حکم خدا تأخیر افتاده است، در اختیار حجج اسلام آقایان نیری و رئیسی قرار دهید تا هر چه زودتر حکم خدا را اجرا نمایند که درنگ جایز نیست».

رئیسی در سال۱۳۸۳ در دوران ریاست هاشمی شاهرودی، به مقام معاون اولی قوه قضاییه رژیم و ریاست سازمان بازرسی کل کشور و در سال۱۳۹۳ به‌عنوان دادستان کل کشور منصوب شد. در اسفند ۱۳۹۴ خامنه‌ای تولیت آستان قدس رضوی از کارتل‌های عظیم مالی رژیم با هلدینگ‌های متعدد را که از مراکز اصلی غارت و چپاول نجومی است را به رئیسی سپرد. وی از اسفند ۱۳۹۷ توسط خامنه‌ای به ریاست قوه قضاییه منصوب شد.

رئیسی هم‌چنین در مصاحبه‌یی با تلویزیون رژیم در ۶دی۱۳۸۸ همه قیام‌گران را مستحق حکم اعدام خواند و گفت: «در جریان سازمان منافقین، هرکس به هر نحوی و تحت هر شرایطی به سازمان منافقین کمک کند، این عنوان، چون جریان، یک جریان سازمان‌یافته‌ای است، عنوان محاربه دارد». رئیسی به‌خاطر اعدام و نقض حقوق‌بشر، سرکوب قیامهای مردمی و شرکت در قتل‌عام زندانیان سیاسی در لیست تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا قرار دارد.

پاسدار علی لاریجانی، از اوایل حاکمیت آخوندها در رادیو تلویزیون حکومتی سانسور و خفقان را بنیادگذاشت. در اوایل دهه۶۰ رسماً وارد سپاه پاسداران شد و سمتهای معاونت سپاه و جانشین ستاد کل سپاه را به‌عهده داشت و در فرستادن کودکان بر روی میدانهای مین و جنایت جنگی فعالانه شرکت داشت. در دوران ریاست‌جمهوری رفسنجانی مدتی وزیر فرهنگ و ارشاد و متعاقباً در سال۱۳۷۱ با حکم خامنه‌ای رئیس ”سازمان صدا و سیما“ شد و به مدت ۱۰سال خفقان و سانسور و لجن‌پراکنی علیه مخالفان و زمینه‌سازی برای سرکوب را هدایت می‌کرد.

لاریجانی مدتها نماینده خامنه‌ای در شورای عالی امنیت رژیم بود و از سال۱۳۸۴ در موضع دبیر این شورا نقش فعالی در فریفتن جامعه جهانی در مورد تولید و کسب سلاح اتمی ایفا کرد. وی از سال۱۳۸۶ به مدت ۱۲سال در سمت رئیس مجلس ارتجاع جرم و جنایت و چپاول را قانونی و نهادینه کرد. پاسدار جعفری صحرارودی یکی از نزدیکترین مشاوران لاریجانی در سال۱۳۶۸ عامل ترور عبدالرحمان قاسملو در وین بود، خودش نیز زخمی و دستگیر شد و از سوی دولت اتریش به ایران بازگردانده شد. لاریجانی و برادرانش که در ۴۰سال گذشته متصدی بالاترین پستهای حکومتی بوده‌اند، پرونده سنگینی در چپاول و غارت و اختلاس دارند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۵ اردیبهشت (۱۵مه۲۰۲۱)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.