مارک دوبوویتز: حمایت ۲۲۵نماینده کنگره آمریکا، یک گوشمالی سنگین به رژیم ایران

  • 1400/02/09

مارک دوبوویتز رئیس بنیاد دفاع از دموکراسیها در واشنگتن

مارک دوبوویتز رئیس بنیاد دفاع از دموکراسیها در واشنگتن

مارک دوبوویتز رئیس بنیاد دفاع از دموکراسیها در واشنگتن روز ۹ اردیبهشت در یک پیام توئیتری نوشت: ۲۲۵تن از اعضای مجلس نمایندگان از خلاص شدن از شر جمهوری اسلامی حمایت می‌کنند. یک گوشمالی سنگین به رژیم ایران از سوی اعضای هر دو حزب مجلس نمایندگان آمریکا با حمایت از تأسیس یک جمهوری دمکراتیک، مبتنی بر جدایی دین از دولت و غیرهسته‌یی.

قطعنامهٔ اکثریت کنگرهٔ آمریکا – به‌رسمیت شناختن حق مردم ایران برای برقراری یک جمهوری دمکراتیک

قطعنامهٔ اکثریت کنگرهٔ آمریکا با امضای ۲۲۵نماینده از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه، برای به‌رسمیت شناختن حق مردم ایران برای برقراری یک جمهوری دمکراتیک بر اساس جدایی دین از دولت و غیراتمی.

محکوم کردن نقض حقوق‌بشر و تروریسم دولتی توسط حکومت ایران و عملیات تروریستی در گردهمایی دهها‌ هزار نفری در ۳۰ژوئن ۲۰۱۸ در پاریس برای حمایت از یک ایران آزاد و طرح ۱۰ماده‌یی پرزیدنت مقاومت ایران خانم مریم رجوی

۱۹تن از رؤسای دمکرات و جمهوریخواه کمیته‌ها، ۱۰۴تن از رؤسای دمکرات و جمهوریخواه زیرکمیته‌ها، بیش از نیمی از اعضای کمیتهٴ اطلاعات و اکثریت اعضای کمیتهٴ خارجی کنگره شامل ۲۷نماینده، امضا کنندگان قطعنامه هستند.

رؤسای گروه‌های پارلمانی حقوق‌بشر و دموکراسی ایران (دمکرات چپ)، سیاه‌پوستان (دمکرات چپ)، اسپانیولی زبانها (دمکرات چپ)، کمیته بودجه (دمکرات چپ) و رئیس زیرکمیته قانون اساسی و حقوق مدنی (دمکرات چپ) از امضا کنندگان قطعنامه هستند.

قطعنامه ۱۱۸ با امضای اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا: مردم ایران از حقوق اولیه و آزادی محروم بوده و به همین دلیل دیکتاتوری سلطنتی را رد کرده و مخالف دیکتاتوری مذهبی هستند.

قطعنامه اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا: دادگاه بلژیک در تاریخ ۴فوریه ۲۰۲۱ (۱۶بهمن۹۹) ، دیپلمات رژیم ایران، اسدالله اسدی را به اشد مجازات ۲۰سال زندان به‌دلیل طراحی بمب‌گذاری در گردهمایی ایران آزاد در سال۲۰۱۸ محکوم کرد و ناسیونالیته بلژیکی ۳شریک جرمش را که به ۱۵ تا ۱۸سال محکوم شدند لغو کرد.

اسدی بمب را از ایران و با استفاده از هواپیمای مسافربری به اروپا منتقل کرده و به شرکای جرمش با هدف ایجاد تلفات سنگین در گردهمایی پاریس منتقل کرده است…….

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.