اذعان روحانی به بحرانهای گریبانگیر رژیم

  • 1400/01/25

آخوند روحانی

آخوند روحانی

آخوند روحانی روز ۲۵فروردین به بحران در رأس نظام بر سر مذاکرات وین و نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم و جنگ گرگها اذعان کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم این بار سنگینی که دشمنان بر گردنمان انداختند، یعنی تحریم را برطرف کنیم. ما چرا از مذاکرات می‌ترسیم؟ من نمی‌فهمم این چی هست که در کلهٔ ما کرده‌اند؟ چرا می‌ترسیم از حرف زدن؟ چرا فرار می‌کنیم؟ ما خودمان را ضعیف نبینیم! می‌گویند آیا می‌دانید روبه‌روی شما کیست؟ آمریکاست! این‌قدر روی توان خودمان شک نکنید. چارچوب مذاکرات ما را (خامنه‌ای) مشخص می‌کند.

وی خطاب به باند رقیب گفت: می‌گویند آیا می‌دانید روبه‌روی شما کیست؟ آمریکاست! بعضی‌ها می‌ترسند، حالا اینقدری هم که شما نگران هستید که زود این مذاکرات به نتیجه برسد، تحریم برداشته شود و شما در انتخابات مشکل پیدا کنید، حالا اونطوری هم نیست! مذاکره پیچیدگی‌های خودش را دارد.

آخوند روحانی گفت: بعضی‌ها می‌گویند ما باید فقط بیل بزنیم و کارخانهٔ دستمال کاغذی راه بیاندازیم! کی گفته؟ ما ضعیف نیستیم! مگر (خمینی) اجازهٴ مذاکره با صدام را هم نداد؟ ما نامه‌نگاری کردیم با صدام، صحبت کردیم. ما که در مذاکره مشکل نداریم.

 

روحانی افزود: انتخابات روز بسیار مهمی برای ما هست. حضور مردم بسیار مهم است. اما هیچ جناحی و هیچ فردی حق ندارد زندگی مردم را به گروگان بگیرد برای انتخابات. بعضی جناح‌ها فکر می‌کنند ضرر می‌کنند.

حرف ما هم روشن است، آمریکا باید برگردد به شرایط ۲۰۱۵ همان توافق، همان چیزهایی که آن موقع گفتیم اجرا کنیم.

آخوند روحانی در مورد انفجار در نطنز گفت: صهیونیستها که در نطنز جنایت کردند، پاسخ خود را گرفتند. ما می‌دانیم شما چکار می‌کنید، می‌خواهید در مذاکرات دست ما خالی باشد! پس ما پاسخ می‌دهیم به توطئهٔ شما، اما صرفاً اقدامات ما صلح‌آمیز خواهد بود، در چارچوب آژانس خواهد بود!

 روحانی در پاسخ به باند مقابل گفت: برخی چون بلد نیستند فکر می‌کنند راستی‌آزمایی طول می‌کشد. ما بلد هستیم، راستی‌آزمایی کم طول می‌کشد!

رئیس جمهور ارتجاع بر غارتگری با فروش واکسن به مردم تاکید کرد و گفت: هر شرکت خصوصی، هر بیمارستان، هر مؤسسه و هر کس می‌تواند از هر کجا واکسن وارد کند و با ارز نیمایی بین مردم پخش کند، قیمتش هم زیاد نیست! بیاورند و…

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.