کاسبی خامنه‌ای با کرونا به قیمت جان مردم

سایت سازمان مجاهدین خلق ایران

  • 1400/01/16

افزایش مرگ و میرها بر اثر سیاستهای خامنه‌ای

افزایش مرگ و میرها بر اثر سیاستهای خامنه‌ای

فریادهای خشم مردم ایران هر روز بلندتر می‌شود. جانهای از دست رفته در قربانگاه کرونای ولایت هر روز مردم بیشتری را سوگوار عزیزان خویش می‌کند. سازمان مجاهدین در آخرین آمارهای به دست آمده از منابع خود، خبر از درگذشت بیش از ۲۴۳هزار و ۳۰۰ هم‌میهن در ۵۳۳شهر ایران داد.

نمودارها و آمارهای رنگارنگ دروغین هر روز در رسانه‌های حکومتی به خورد مردم داده می‌شود؛ تا جایی که مهره‌های مختلف در رده‌های گوناگون از هر دو باند متخاصم نظام، بارها و بارها اعتراف کردند که آمارهای رسمی نهادهای حکومتی، دروغ محض است!

 

یک بررسی ساده پس از یک سال دروغ!

تنها برای یک نمونه، گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس ارتجاع در همان ابتدای گسترش بیماری در سه‌شنبه ۲۶فروردین‌ماه سال گذشته قابل توجه است. در حالی که آمار وزارت بهداشت شیخ بنفش عدد ۷۵هزار مبتلا به کرونا را اعلام کرده بود، گزارش مجلس ارتجاع این عدد را بالغ بر ۷۵۰هزار مبتلا (ده برابر!) دانست.

هم مشت نمونه خروار است و هم سالی که نکوست از بهارش پیداست! یادآوری این‌که در همان گزارش کذایی این موارد قید شده بود:

 

– اگر دولت «هیچ اقدامی نکند» ۳۳هزار نفر بر اثر کرونا کشته خواهند شد!

– کرونا تا آبان ۹۹ به اوج می‌رسد.

– با ایزولاسیون ۱۰درصدی ۲میلیون و ۴۰۰هزار نفر و با ایزولاسیون ۴۰درصدی ۸۱۱هزار نفر به این بیماری مبتلا خواهند شد.

خبرگزاری حکومتی ایسنا روز دوشنبه ۱۶فروردین ۱۴۰۰ پس از حدود یک سال آمار را این‌چنین خلاصه کرده است: «یک میلیون و ۹۲۰هزار و ۳۹۴نفر مبتلا و ۶۲هزار و ۹۹۹نفر درگذشته!»

به‌طور خلاصه یعنی این‌که هر کاری شیخ بنفش و خامنه‌ای کردند، برای بیشتر کردن خسارت کرونا بوده است! نزدیک به دوبرابر فوتی! ضمن این‌که آن «اوج» یا همان «پیک» بیماری کرونا این روزها برای بار چهارم به سراغ مردم ایران آمده است. آیا نیازی به دلایل اثباتی بیشتری برای تاثیر حکومت ولایت فقیه هست؟!

 

کرونای ولایت در ایران در دوران «پسا واکسن»

اکنون پس از ۱سال، در حالی که جهان به سمت واکسیناسیون گسترده پیش می‌رود، خامنه‌ای و مزدوران غارتگرش هم‌چنان مانع اصلی رسیدن واکسن به مردم ایران هستند! در حالی که درصد دریافت واکسن در ایران حتی به یک پنجم یک درصد هم نمی‌رسد؛ کشوری مانند جبل‌الطارق به ۲۰درصد نزدیک می‌شود و امارات به ۹۰درصد. در میان کشورهای بزرگ و پرجمعیت‌تر نیز آمریکا به مرز ۵۰درصد نزدیک می‌شود و ترکیه در همسایگی ایران به ۲۰درصد!

این در حالی است که مردم محنت‌زده‌ٔ ایران با جیب و سفره‌های خالی، یک چشم خون و یک چشم اشک، در سوگ عزیزان و در حسرت ثروت عظیم ملی‌شان نشسته‌اند. اما خامنه‌ای و هم‌ریشان‌اش در گله‌ٔ کفتارهای ولایی در پی شیرین کردن کام‌شان با سوداگری هر چه بیشتر هستند. چگونه؟

 

اعتراف‌های ناگزیر به چپاول مردم با مافیای حکومتی!

موضوع این است که ولی‌فقیه پلشت نظام با سودای‌گری مرگ و چوب حراج زدن بر جان و مال مردم ایران، در پی غارت و سرکیسه کردن بیش‌از‌پیش مردم ایران است! این صرفاً یک ادعا از سوی اپوزیسیون و دشمن اصلی نظام نیست؛ بلکه درون نظام به آن اقرار می‌شود.

«البته باید اذعان نمود تا حدود بسیاری این سوء‌مدیریت شکل گرفته خودخواسته است! آری؛ یعنی مسئولان تصمیم‌گیر مسائل مالی و اقتصادی را اولویت قرار دادند. نه جان مردم را!» (آفتاب یزد ۱۵فروردین ۱۴۰۰)

اگر این عبارت به قدر کافی قانع کننده نیست، برای کفایت استدلال سری به روزی‌نامه‌ٔ حکومتی شرق بزنیم که با طرح یک پرسش جالب توجه به این نکته اذعان می‌کند: «آیا برخی از مسئولان منتظر واکسن ایرانی هستند و به همین دلیل به واردات تمایلی ندارند؟ آیا تولیدکنندگان این واکسن‌ها با توجه به گردش مالی عظیمی که واکسن به همراه می‌آورد، درصدد جلوگیری از واردات واکسن هستند و از توان و امکانات خود در این راستا بهره می‌برند؟»

این روزنامه در پاسخ به پرسش‌های به میان کشیده از قول مهره‌ٔ حکومتی به نام «مزدک دانشور» چنین پاسخ می‌دهد که: «اگر دوز لازم برای واکسیناسیون کامل را برای جمعیت ایران و شهروندان مقیم این کشور حدود ۱۷۰میلیون دوز برآورد کنیم، خواهیم دید که اگر هر واکسن را فقط پنج دلار قیمت‌گذاری کنیم، ۸۵۰میلیون دلار یعنی معادل ۲۱۲۵۰۰۰۰۰ریال ارزش داخلی آن است که عدد بسیار بزرگی است و بسیاری را می‌تواند وسوسه کند. در عین‌حال تولیدکنندگان ماسک و الکل، آزمایشگاههای تشخیص ویروس و واردکنندگان کیت‌های تشخیصی مطمئناً پس از فروکش اپیدمی دچار ضرر می‌شوند». در نهایت نیز این مهره‌ٔ حکومتی از «نقش گروه‌های سیاسی-اقتصادی» در این زمینه سخن می‌گوید که همان نام مستعار «مافیای حکومتی» در نظام پلید جهل و جنایت آخوندی است.

 

کلان درآمد امنیتی خامنه‌ای از کرونا!

اما واقعیت اصلی این است که پدیده‌ٔ درآمد زایی از کرونا، تنها «درآمد جانبی» این اپیدمی برای خامنه‌ای بوده است. زیر کلان درآمد و سود اصلی که خامنه‌ای همواره از روز اول گسترش کرونا در ایران در پی آن بوده است، همانا کسب «فرصت» برای گریز از خشم و عصیان مردمی و تهدید امنیتی برای کلیت نظام و فرار از سرنگونی محتوم بوده است. امری که با ورود واکسن کرونا باز هم فراتر از هر تهدید دروغین آخوند‌ساخته از دشمنان فرضی خارجی، دوباره روی میز بیت‌العنکبوت نظام می‌آید، اما این بار فشرده‌تر، سخت‌تر و قدرتمندتر از گذشته!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.