تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی در زندانهای اوین، مرکزی کرج و مرکزی ارومیه

  • 1400/01/01

تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی در زندانهای اوین، مرکزی کرج و مرکزی ارومیه

زندان اوین

پیام تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی

هم‌پیمان با خون شهیدان بار دیگر عهد می بندیم

که تا سرنگونی رژیم با حداکثر تهاجم به پیش خواهیم تاخت

تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی اوین

بهار نه تکرار یکنواخت روزها و فصلها، بلکه سمبل دگرگونی و آغاز است. بشارتی از این دست که سیاهی و مرگ، مسخر روشنی و حیات خواهد شد و ظلمت رفتنی است.

بر پایه اعتقاد به همین مضامین تسلیم‌ناپذیری و نبرد و غلبه پاکی بر پلیدی است که نوروز حتی در تاریکترین روزگاران همواره تجلی شادی، گشایش و تجدید اراده برای تحول و تغییر بوده است.

نوروز ۱۴۰۰ را به همه هموطنان، کانون‌های شورشی و رزم‌آوران ارتش آزادی و به‌ویژه به برادر مسعود و خواهر مریم تبریک می گوییم.

در آستانه سال نو در حالی به استقبال بهار می‌رویم که آخوندها با رها کردن کرونا در شهرها، سفره جشن مردم را امسال در کنار فقر و فلاکت، به ماتم و عزا بدل کرده‌اند.

خامنه‌ای وقتی از روز اول کرونا را یک فرصت برای نظامش اعلام کرد، معلوم بود که می‌خواهد انتقام شورشهای اخیر و قیام خونین آبان ۹۸ را از مردم بگیرد و به خیال خودش با فرو بردن جامعه در گرداب مرگ، قیام مردم را زمینگیر کند تا به بهای ستاندن جان هموطنانمان اندکی بیشتر بماند. لعنت ابدی خدا و خلق بر آخوندهای دین‌فروش که با جان و مال مردم چنین می‌کنند.

از همین جا یاد همه درگذشتگان و به‌خصوص پزشکان و پرستاران فداکار را گرامی می‌داریم.

واقعیت این است دوران تازه‌ای که از دیماه ۹۶ بر فلک سیاسی ایران پدیدار شد، زمان چندانی نمی‌خواست تا این حقیقت را بر همگان فاش کند که به‌رغم همه فراز و فرودها و چنگ و دندانهایی که آخوندها نشان می‌دهند، دیگر هیچ چیز به عقب برنخواهد گشت. تا آنجا که از اروپای استمالت‌جو آبی برای رژیم گرم نشد تا بتواند دیپلمات تروریستش را با زدوبندهای معمول گذشته درببرد و آمدن بایدن هم در همین مدت کوتاه، تنها داغ دوران طلایی اوباما را در دل آخوندها نشاند.

اما این پیروزیها میسر نمی‌شد، اگر مقاومتی در کار نبود. از پاسخ آتشین کانون‌های شورشی به جنایتهای رژیم با وجود حکومت نظامی اعلام نشده تا هجمه زندانیان مقاوم در زندانها و بیدادگاهها جملگی تصویر گویایی است از این دوران و به ما می‌گوید که با مقاومت و آتش جواب آتش دیگر حتی بستن چشم بر کرونا هم کاری برای رژیم نخواهد کرد و به‌زودی در خندق کرونا خواهد سوخت.

ما زندانیان سیاسی زندان اوین در مقدم جشن بهار، هم‌پیمان با خون شهیدان بار دیگر عهد می‌بندیم که تا سرنگونی این رژیم با تمام توان و حداکثر تهاجم به پیش خواهیم تاخت و ایران را پس خواهیم گرفت.

به امید جشن بزرگ آزادی

نوروزتان پیروز

نوروز ۱۴۰۰

جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین

زندان مرکزی کرج

پیام تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی

حاضر حاضر خود را هر چه محکمتر اعلام می‌داریم

تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی کرج

به نام خالق تازگیها

با سلام و درود به پرچمداران امروز هدایت، مسعود و مریم رجوی

وجود شما تازگی و جانی بی‌مانند را به خلق ایران نوید می‌دهد. به‌گفته استاد سخن سعدی «گفته بودم که چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی»

دیکتاتورها بی‌ثباتند و حتمیت سرنگونی رژیم آخوندها وعده‌یی الهی است. در شرایط کنونی، عیدانه خلقمان رهایی از چنگال این دیوصفتان است که بحمدالله با وجود رهبرانی لایق چون شما و شیردلان ارتش آزادیبخش به‌زودی محقق خواهد شد.

شاد باش ای عشق خوش سودای ما

ای طبیب جمله علتهای ما

با درود بیکران به شهدا، با تازگی سال نو، ما نیز تجدید میثاق کرده و حاضر حاضر خود را هر چه نوتر و محکمتر از گذشته اعلام می‌داریم. مطمئنیم که با لطف خداوند و همت عاشقان حقیقت، سالی پر از زیبایی را رقم خواهیم زد.

سال نو را به شما و تمام یارانتان تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

یا مقلب‌القلوب و الابصار

یا مقلب‌القلوب و الابصار

یا مدبرالیل و النهار

یا محول‌الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

به امید عید بزرگ مردم ایران

زندانیان سیاسی زندان مرکزی کرج

زندان مرکزی ارومیه

تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی

رژیم جنایتکار بداند ما هزاران اشرفی هستیم

تبریک نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه

سلام و درود ما به برادر مسعود رجوی و سلام و درود ما به خواهر مریم رجوی

و سلام و درود ما از زندان مرکزی اورمیه به کانون‌های شورشی و سلام و درود بر قهرمانان قیام‌کننده و سلام و درود بر خون پاک شهدا و سلام و درود ما بر مردم عزیرمان.

فرا رسیدن نوروز سال۱۴۰۰ را به تک‌تک هموطنان، به برادر مسعود رجوی و اشرف۳ و تمام رزمندگان ارتش آزادیبخش تبریک می‌گوییم.

برادران و خواهران،

شما کسانی هستید که در مقابل رژیم آخوندی جنایتکار ایستاده‌اید.

یاد کنیم از قرارگاه اشرف و کمپ لیبرتی که رژیم آخوندی جنایتکار با مزدورانش چه کارها که با شما نکردند؟. چندین مورد حمله موشکی و یا بلندگوهایی که نصب کرده بودند، و یاد کنیم از حملات مزدورانی که به قرارگاه اشرف حمله کردند، و اما اشرفیها با مقاومت و ایستادگی، سینه‌های خود را سپر کردند و شهید شدند.

آری ما این ایمان و ایستادگی و شجاعت را از شما آموخته ایم، رژیم جنایتکار به مزار پاک شهدای قتل‌عام ۶۷ هم رحم نکرد و با بولدوزرها آنها را خراب کردند. می‌دانید چرا این کار را کردند؟ چون از جنازه‌های ما هم می‌ترسند. از سایه‌های ما هم وحشت‌زده هستند و می‌دانند که اشرفیها از خون برادران و خواهرانشان نمی‌گذرند، رژیم آخوندی جنایتکار بداند ما هزاران اشرفی هستیم، و بداند سال سرنگونی‌اش فرا رسیده کانون‌های شورشی و جوانان قیام‌کننده و ارتش آزادیبخش با فرمان برادر مسعود رجوی به مزدوران امان نخواهند داد.

آری رژیم آخوندی جنایتکار بداند که زنان و مردان قیام‌کننده در زندان هم تسلیم نخواهند شد و ما آماده‌ایم و سینه هایمان را سپر کرده‌ایم، هر قطره خون ما هزاران اشرفی هست.

یکان یگان می‌شویم سراغ دشمنان می‌رویم

درود درود درود برادر مسعود رجوی آماده‌ایم آماده‌ایم آماده‌ایم

با فریاد بلند می‌گوییم رجوی رجوی رجوی

شما را به خدای بزرگ می‌سپاریم خدا نگهدار شما

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.