خامنه‌ای؛ اعتراف به ناامیدی و شکست در سال۹۹ و انقباض در سال ۱۴۰۰

  • 1399/12/30

خامنه ای ولی فقیه ارتجاع

خامنه ای ولی فقیه ارتجاع

خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع در پیامی که به‌عنوان شروع سال جدید داد بر شکست در سال۹۹ اعتراف کرد و گفت: «شعار سال۹۹ شعار «جهش و تولید» بود که باید بگویم (فقط) تا حدی، تا حدی تحقق پیدا کرد! و نتیجهٔ آن در اقتصاد عمومی و معیشت مردم مشهود نشد، یعنی حرکتی احساس نشد».

خامنه‌ای با دجالیت خاص خود در رابطه با علت این شکست گفت: «حالا چرا سال۹۹ (جهش تولید) اتفاق نیفتاد؟ به‌خاطر وجود موانعی… به‌وسیلهٔ دستهای خیانتکار قاچاقچی، تولید شکست می‌خورد».

ولی‌فقیه ارتجاع ضمناً وحشت خود را از پیامدهای این شکست این‌طور بیان کرد: «البته شعار جهش تولید شعار مهمی است! (چرا که) تضمین کنندهٔ امنیت نظام می‌شود. یعنی اگر جهش تولید اتفاق بیفتد، این عوارض مهم (امنیت) محقق می‌شود».

خامنه‌ای سپس با بیان این‌که «سال ۱۴۰۰سال حساس و مهمی است. در خرداد ۱۴۰۰ انتخابات مهمی در پیش داریم که می‌تواند تأثیر مهمی در آینده نظام داشته باشد» بر زمینه‌سازی برای حذف باند رقیب و سیاست انقباض تأکید کرد و گفت: «مدیریت‌های جدیدی سر کار خواهند آمد، تازه‌نفس، ان‌شاءالله وارد مدیریت اجرایی کشور بشوند. بنا بر این انتخابات، این سال را بسیار مهم و حساس می‌کند».

خامنه‌ای در ادامه در حالی‌که شعار سال جدید را «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها!» نام نهاد، با ناامیدی آشکار گفت: «امیدواریم این شعار محقق شود».

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.