افشای جزییات سایتهای موشکی رژیم آخوندی در تنگه کنشت و پنج پله در کنفرانس آنلاین مقاومت ایران

  • 1399/12/28

افشای جزییات سایتهای موشکی رژیم آخوندی در تنگه کنشت و پنج پله

افشای جزییات سایتهای موشکی رژیم آخوندی در تنگه کنشت و پنج پله

افشای جزییات سایتهای موشکی رژیم آخوندی در کنفرانس آنلاین مقاومت ایران

سایتهای موشکی تنگه کنشت و پنج پله از مهمترین سایتهای موشکهای بالستیک سپاه در غرب ایران است و حملات موشکی به پایگاه نیروهای ائتلاف در عراق در ۸ژانویه ۲۰۲۰ از این دو پایگاه صورت گرفت

روز پنجشنبه ۲۸اسفند مقاومت ایران در یک کنفرانس آنلاین که با شرکت جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا و ولید فارس محقق برجسته آمریکایی و عرب برگزار گردید، علی صفوی، عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران جزییات سایتهای موشکی رژیم آخوندی در تنگه کنشت و پنج پله را که از مهمترین سایتهای موشکهای بالستیک سپاه در غرب ایران است، افشا کرد.

عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران گفت: این افشاگری بر اساس منابع و اطلاعات سازمان مجاهدین خلق ایران است و افزود: «حملات موشکی به پایگاه نیروهای ائتلاف در عراق در ۸ژانویه ۲۰۲۰ از این دو پایگاه صورت گرفته است. آخرین گزارشها حاکیست که این دو سایت موشکی که در دو سمت یک مجموعه رشته کوه قرار دارند، از طریق تونلهای زیرزمینی در ارتباط با هم قرار گرفته‌اند. انواع موشکهای بالستیک سپاه از جمله شهاب ۲، شهاب ۳ و موشک ذوالفقار در این سایت در تنگه کنشت قرار دارند. رژیم ملایان در یکدهه اخیر دست به گسترش تونلها و تأسیسات زیرزمینی در این سایت‌زده است که برخی از تغییرات و گسترشها در سال۲۰۲۰انجام شده است».

علی صفوی افزود: «از جمله گسترشها، ایجاد دو تونل جدید در یکی از مقرهای مرتبط با سایت تنگه کنشت در سال۲۰۲۰ می‌باشند.

سایت پنج پله، در یک منطقه بوسعت ۶ کیلومتر مربع است که دارای تونلها و تأسیسات گسترده در زیر کوه است. فرماندهی موشکی سپاه در غرب ایران در سایت موشکی پنج پله که از مراکز قدیمی و مهم موشکی سپاه است قرار دارد.

سرتیپ پاسدار علی حاجی زاده، فرمانده هوا – فضای سپاه پاسداران در ۶ژانویه شخصاً فرماندهی عملیات را به‌عهده داشته و در سایت موشکی در پنج پله مستقر شده بود. او نیم ساعت بعد از فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی پرواز۷۵۲ در شب ۸ژانویه توسط شلیک موشک توسط سپاه پاسداران، خود را به فرودگاه کرمانشاه رساند و به‌صورت اضطراری به تهران بازگشت».

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.