مجاهدین می‌خواهند بشکه باروت نارضایتی‌ها را منفجر کنند و فاجعه‌ای فراتر از آبان ۹۸ بســازند

  • 1399/12/18

قیام  آبان ۹۸

قیام آبان ۹۸

روزنامه حکومتی مردم‌سالاری روز دوشنبه ۱۸ اسفند به ترس و وحشت رژیم از مجاهدین و انفجار بشکه باروت نارضایتی‌ها اعتراف کرد و با حمله به باند خامنه‌ای نوشت: «گویا تصاحب کرسی قوه مجریه آن‌قدر چشم آنها را کم سو کرده که متوجه نیســتند زیر فشار تحریم‌ها چگونه جامعه ملتهب و عاصی شده اســت. آنها نمی‌بینند وقتی خط فقر ۱۰میلیونی قشر متوسط را محو کرده و در کنار طبقه محروم و فقیر قرار داده، در واقع قاعده نارضایتی شــدید به‌اندازه دهها میلیون نفر گسترش پیدا کرده است؛ نارضایتی‌هایی که به‌گفته مقامات امنیتی هر لحظه می‌تواند به‌صورت هیجانات انفجاری و ناهنجاریهای خطرناک، از گوشه‌یی بیرون بزند».

این روزنامه حکومتی با اعتراف به اراده مجاهدین برای سرنگون کردن رژیم در ادامه نوشت: «این عــده تندرو چرا توجه نمی‌کنند که در بســتر این وضعیت که آژیرهای خطر را در ســاختار حاکمیتی به‌صدا در آورده، دشــمن هم کمین کرده است. چرا متوجه نیستند دشمن ضمن برافروختن پیاپی آتش فتنه در میان جامعه‌ای آغشته به بنزین نارضایتی، درصدد برپا کردن آشوب و عصیان است. چرا نمی‌بینند (مجاهدین) که دمی از خصومت و عناد با تمامیت نظام از هر جناح و جریان دست بر نمیدارند، با شــدیدترین بمبارانهای روانی-تبلیغی، می‌خواهند بشکه باروت نارضایتی‌ها را منفجر کنند و فاجعه‌ای فراتر از آبان ۹۸ بســازند؟».

مردم‌سالاری سپس در وحشت از فعالیتهای کانونهای شورشی در شهرهای میهن نوشت: «کاش به جای این رویه اشتباه، در این فکر بودند که چگونه می‌توان خطر روزافزون کانون‌های آشوب(شورشی) را مهار کرد؟ آیا این عده نمی‌بینند جریان ورود سلاح به کشور و توزیع آن تا کجا گسترده شــده است؟ تا جایی که نهادهای امنیتی مجبور به برپا کردن «قرارگاه مبارزه با قاچاق اسلحه در کشور» شده‌اند. آیا آنها نمی‌دانند چرا (مجاهدین) از ورود این همه سلاح در جامعه اســتقبال می‌کنند؟ آیا نمی‌بینند چگونه (مجاهدین) درصدد هستند در کف جامعه از میان لشکر جوانان بیکار و انبوه پسران و دختران سرگردان شــده در فقر و نداری، عضوگیری کنند و هر یک را تبدیل به یک شورشی و یک بمب ساعتی کنند؟ کمی هم بــه آن روزی فکر کنند که صدای رگبارها و انفجارهای ناشــی از آشوبهای اجتماعی با (فرماندهی مجاهدین)، زمین و زمان را فراگرفته اســت؛ و بی‌شک در چنان روزی دیگر چاره‌اندیشی، نوشدارویی بعد از مرگ سهراب است. چرا نمی‌بینند در بستر بحران معیشت، در زیر پوست شهر تشکیلات خطرناک و شوم در حال ریشه دواندن است؟ مگر نمی‌دانند دشمنان (نظام) در شبکه‌های خود، جوانان فقر زده را تحریک به اقدامات رادیکال علیه تمامیت نظام می‌کند؟ وقتی امواج نارضایتی به‌حرکت درآید و با شــتابی‌خارج از انتظار به توفانی سهمگین تبدیل شود، دیگر نه از تاک نشان بود و نه از تاکنشان!».

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.