شعبدهٔ ولایت و دادگاه مسخرهٔ قضاییه جلادان علیه رهبری مقاومت و مسئولان مجاهدین

  • 1399/12/17

سخنگوی مجاهدین

سخنگوی مجاهدین

شعبدهٔ ولایت و دادگاه مسخرهٔ قضاییه جلادان علیه رهبری مقاومت و مسئولان مجاهدین

تلافی‌جویی کاریکاتوری از دادگاه آنتورپ در ادامه دادگاههای زنجیره‌یی در عراق و فرانسه

خبرگزاری قضاییه جلادان

استقبال مقاومت ایران از یک دادگاه بین‌المللی با حضور خامنه‌ای و روحانی و رئیسی در لاهه یا ژنو با حضور همه شاهدان و شاکیان و مدعیان

خبرگزاری قضاییه جلادان گزارش کرد که به درخواست ۴۲نفر از مزدوران اطلاعات آخوندها تحت عنوان شناخته شده اعضای سابق مجاهدین، اولین جلسه دادگاهی را بر علیه مریم و مسعود رجوی و جمعی از کادرهای ارشد مجاهدین برگزار کرده است.

دژخیمی به نام پورمریدی که از او به‌عنوان قاضی دادگاه یاد شده می‌گوید رژیم خواهان محاکمهٔ مسعود رجوی، مریم رجوی، مژگان پارسایی، مهوش سپهری، عذرا علوی طالقانی، محبوبه جمشیدی، مهدی ابریشمچی، ابوالقاسم رضایی، سید محمد سید محدثی، مجید حریری، مهدی مرادی، محمدعلی توفیقی، محمد حیاتی، عباسعلی سیفی پور، هادی روشن روان، علیرضا جعفرزاده، محمدصادق سادات دربندی، مهدی علی قلی، محمدجواد غدیری مدرسی، سارا صمصامی و هم‌چنین مجاهد شهید گیتی گیوه‌چیان است!

قضاییه جلادان از فرط مسخرگی اعلام کرده است که دو ماه پیش به فرانسه و آلبانی نیابت داده بود تا این محاکمه را انجام دهد و اکنون چون دو ماه سپری شده، دزد ناگزیر بر جای قاضی نشسته است.

سخنگوی مجاهدین با یادآوری دادگاههای زنجیره‌ای رژیم در عراق و هم‌چنین در فرانسه، در برابر تلافی‌جویی کاریکاتوری رژیم از دادگاه آنتورپ و جنبش دادخواهی زندانیان قتل‌عام شده برای ارجاع پرونده به شورای امنیت ملل متحد گفت: هم‌چنانکه در مورد پرونده‌های مفتوح در فرانسه از جمله پرونده صیاد شیرازی از سال۱۳۸۶ گفته‌ایم اکنون نیز از حضور در یک دادگاه بین‌المللی با شرکت خامنه‌ای و روحانی و ظریف و رئیسی در لاهه یا ژنو به‌غایت استقبال می‌کنیم. رژیم می‌تواند همه مدعیان و شاکیان را با خودش بیاورد. حکم اعدام مجاهدین سر موضع البته قبلاً توسط خمینی صادر شده است بنابراین اگر رژیم ریگی به کفش ندارد بلادرنگ باید موافقت خامنه‌ای و روحانی و سرجلاد قوه قضاییه خود را برای شرکت در دادگاه بین‌المللی در لاهه یا ژنو یا هر دادگاه بین‌المللی دیگر تحت نظارت ملل متحد اعلام کند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.