تایید خون‌ریزی پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن روسی

  • 1399/12/17

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت رژیم

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت رژیم

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت رژیم خبر خون‌ریزی داخلی شدید پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن روسی در شهر گناباد را تأیید کرد و گفت: یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی شد. وی افزود: به‌طور کلی هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست.

مشرق با درج این خبر نوشت: نبی‌پور پزشک متخصص اطفال شهر گناباد که چندی پیش واکسن کرونای اسپوتنیک روسی تزریق کرده بود؛ به‌دلیل عوارض این واکسن و خون‌ریزی شدید داخلی در بیمارستان بستری شده است. ( مشرق ۱۶اسفند)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.