سناتور باب منندز: از یک راه‌حل دیپلماتیک برای برنامه هسته‌یی رژیم ایران، ‌که هم طولانی‌تر و هم قوی‌تر از تعهدات قبلی است حمایت می‌کنم

  • 1399/11/22

سناتور باب منندز

سناتور باب منندز

سناتور دموکرات باب منندز، رئیس کمیته روابط خارجی سنا روز سه‌شنبه ۲۱بهمن۹۹ بیانیه‌یی را در حمایت از خطوط استراتژی بایدن رئیس‌جمهور آمریکا در مورد رژیم ایران منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: «من از تلاشهای این دولت برای دستیابی به یک راه‌حل دیپلماتیک با ایران جهت رسیدگی به برنامه هسته‌یی آن، که هم طولانی‌تر و هم قوی‌تر از تعهدات قبلی است و دیگر چالشهای فوری را برطرف می‌کند، حمایت می‌نمایم».

در بیانیه سناتور باب منندز که در سایت سنای آمریکا منتشر شده است آمده است: «من رئیس‌جمهور بایدن را، به‌خاطر این‌که آخر این هفته گفت، دولت او برای آن‌که رژیم ایران را به میز مذاکره برگرداند، کاهش تحریم‌های قابل توجهی را برای رژیم ایران فراهم نمی‌کند و تصدیق کرد که ایران باید غنی‌سازی اورانیوم را متوقف نمایند، مورد تقدیر قرار می‌دهم. من از تلاشهای این دولت برای دستیابی به یک راه‌حل دیپلماتیک با ایران جهت رسیدگی به برنامه هسته‌یی آن، که هم طولانی‌تر و هم قوی‌تر از تعهدات قبلی است و دیگر چالشهای فوری را برطرف می‌کند، حمایت می‌نمایم. با این کار، من معتقدم دولت باید از نزدیک با متحدان ما همکاری کند و نباید توسط مهلت‌های غیرواقعی از جانب ایرانی‌ها یا هیچ بازیگر خارجی ترغیب شود. ”

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.