شروع محاکمه کاوه افراسیابی مزدبگیر آخوندها در آمریکا

  • 1399/11/20

کاوه افراسیابی مامور مخفی رژیم آخوندی در آمریکا

کاوه افراسیابی مامور مخفی رژیم آخوندی در آمریکا

اولین جلسه دادگاه کاوه افراسیابی به اتهام مزدبگیر ثبت نشده رژیم ایران در آمریکا که مقالاتی در نیویورک تایمز در تبلیغ اهداف رژیم به چاپ رسانده روز چهارشنبه ۲۲بهمن ۹۹ در نیویورک برگزار می‌شود. افراسیابی که در حبس خانگی است با پابندی الکترونیکی کنترل می‌شود و فقط ۴ساعت در هفته اجازه خروج از خانه دارد.

وی که در پوشش یک روشنفکر دانشگاهی و یک فعال صلح برای نوشتن حدود ۱۰ مقاله در نیویورک تایمز نوشته است، از نمایندگی رژیم در سازمان ملل مبلغ ۲۶۵هزار دلار دریافت کرده است (آلگماینر – یکشنبه ۱۹بهمن).

سایت آلگماینر آمریکا روز ۶بهمن به‌نقل از بیانیه وزارت دادگستری آمریکا نوشت: از سال۲۰۰۷تاکنون کاوه افراسیابی به‌طور مخفی در استخدام رژیم ایران بوده و دیپلماتهای رژیم ایران در هیات نمایندگی آن در سازمان ملل در نیویورک به او پرداخت می‌کردند. افراسیابی حدود ۲۶۵هزار دلار به‌صورت چک از حساب رسمی بانک ایمون IMUN از سال۲۰۰۷ وصول کرده کرده است.

در بیانیه هم‌چنین آمده است که کاوه افراسیابی هم راستا با رژیم ایران بوده است. بر اساس شکایات جنایی و استشهاداتی که به ثبت رسیده‌اند کاوه افراسیابی در سال۱۹۷۳ به آمریکا آمده بود. در بیانیه گفته شده است که نظرات او تحت‌نظر و هدایت رژیم ایران نوشته و منتشر می‌شده است.

ایمیلهای بسیاری وجود دارد که او به مقامات و وزرای رژیم ایران فرستاده که نشان‌دهنده روابط اوست. این امر نشان می‌دهد که او چگونه با حمایت آنها در روزنامه‌های بین‌المللی مطلب منتشر می‌کرده است.

سایت یو پی آی در مطلبی به‌قلم استراون استیونسون با عنوان«جاسوس ایرانی دستگیر شده توسط اف.بی.آی گرگی بود در لباس گوسفند» درباره دستگیری کاوه افراسیابی مأمور مخفی رژیم آخوندی در آمریکا که از پوشش خبرنگاری استفاده می‌کرد نوشت: هنگامی که اف.بی.آی کاوه لطف‌الله افراسیابی، به‌عنوان یک کارشناس بی‌طرف را دستگیر کرد، باید باعث ایجاد شوک در محافل رسانه‌یی غرب شده باشد.

افراسیابی ۱۳سال گذشته را صرف تبلیغ در مورد مثبتات رژیم ایران برای قانونگذاران و رسانه‌های ایالات متحده کرده بود. حداقل تا زمانی که اف.بی.آی این واقعیت را کشف کرد، بیش از ۲۶۵هزار دلار از طریق نمایندگی دائمی ایران در سازمان ملل در نیویورک به وی پرداخت شده بود، که نقض آشکار قانون ثبت نمایندگان خارجی می‌باشد، وی یک لابی‌گر ماهر و مورد اعتماد بود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.