مسعود رجوی: ثابت شد که خامنه‌ای کرونا را با کلان تلفات انسانی برای حفظ رژیم در برابر خطر قیام و سرنگونی، نعمت و فرصت می‌داند

  • 1399/10/19

مسعود رجوی، رهبر مقاومت ایران

مسعود رجوی، رهبر مقاومت ایران

مسعود رجوی ۱۹دی۱۳۹۹

مسعود رجوی- ۱۹دی ۱۳۹۹

در حالی که آمار دردناک و هول‌انگیز جان‌باختگان به ۲۰۰هزار نفر می‌رسد، ثابت شد که خامنه‌ای کرونا را با کلان تـلفات انسانی برای حفظ رژیم در برابر خطر قیام و سرنگونی، نعمت و فرصت می‌داند. به‌وضوح ثابت شد ویروس کرونا، متحد ویروس منحوس ولایت بر ضد ملت ایران است.

مخالفت ولی‌فقیه با خرید واکسن از آمریکا و انگلستان و فرانسه عین ارتجاع و مخالفت با علم و پیشرفت است. رژیم تا دیروز تحریم دارویی وبانکی را بهانه می‌کرد. رژیمی که وارداتش از همین کشورها سر به فلک می‌زد.

قرارداد ۲۵میلیارد دلاری برای وارد کردن ایرباس و خریدن قطعات و الزامات تسلیحات کشتار جمعی، به‌ویژه موشکی و هسته‌یی، از بازار آزاد و بازار سیاه، در شریعت آخوندی منعی ندارد و چه بسا برای ساقط کردن هواپیمای مسافری به کار آید اما به خرید واکسن برای حفظ جان مردم ایران که می‌رسد، واویلاست. چه کسی نمی‌داند که همهٔ این حرفها بهانه و حفظ نظام نشانه است که «اوجب واجبات» خامنه‌ای است والا بند از بند رژیم فرتوت و پوسیده می‌گسلد.

حکم خامنه‌ای در منع خرید واکسن، ضدانسانی و ضداسلامی و ضدایرانی است. پایمال کردن حقوق‌بشر و حق حیات و به مثابهٔ قتل‌عام مردم ایران است. مردم محروم و بی‌دفاع ایران را به گروگان گرفته و خواب پنبه‌دانه‌ای تجدید دوران مماشات می‌بیند. جهان باید او را محکوم و نفی کند. واکسن تأیید شده توسط سازمان بهداشت جهانی حق مسلم بیماران و پرسنل پزشکی و تمام مردم ایران است.