عقده گشاییهای زنجیره‌یی رژیم‌ آخوندی علیه مجاهدین در واکنش به یک قطعنامه پارلمان اروپا

  • 1399/10/01

پارلمان اروپا

پارلمان اروپا

عقده گشاییهای زنجیره‌یی رژیم آخوندی علیه مجاهدین

در واکنش به یک قطعنامه پارلمان اروپا

نامه کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع به پارلمان اروپا

پارلمان اروپا بیش از این مأمن و پناهگاه مجاهدین قرار نگیرد

که نه تنها دستشان به خون بیش از ۱۷هزار نفر (از رژیم) آلوده است

بلکه باعث بی‌ثباتی منطقه غرب آسیا نیز شده‌اند

سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم:

طرف‌های اروپایی را دعوت می‌کنم از پشت نفاق بیرون آیند

و ببینند خودشان به کدام یک از وظایف‌شان عمل کرده‌اند!

به‌دنبال بیانهٔ۲۲۵ عضو مجلس ارتجاع رئیس کمسییون امنیت مجلس رژیم و سخنگوی وزارت‌خارجه آخوندها نیز به عقده گشاییهای حکومت درمانده و بحرانزده آخوندها علیه مجاهدین و مقاومت ایران ادامه دادند

خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱دی ۹۹ نوشت: «زهره الهیان رئیس کمیته حقوق‌بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه‌یی به رئیس کمیته حقوق‌بشر پارلمان اروپا تأکید کرد

. . صدور قطعنامه مورخ ۱۷دسامبر ۲۰۲۰ پارلمان اروپایی موجب تعجب و نارضایتی شدید اینجانب و همکارانم در کمیته حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی و سایر نمایندگان پارلمان گردید.

تصویب قطعنامه از سوی پارلمان اروپا که از طریق همراهی با تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا مبادرت به اعمال تروریسم اقتصادی علیه ملت بزرگ ایران کرده، امری ناپسند و نکوهیده است.

شایسته بود پارلمان اروپایی به جای آن‌که از طریق بررسی مقوله حقوق‌بشر در پی دخالت در امور داخلی کشورها باشد، ساز و کارهای متداول را به‌منظور مقابله با بی‌کیفری دولتهای اروپایی اتخاذ کند تا بیش از این اروپا مأمن و پناهگاه تروریست‌ها و گروه‌های تروریستی مانند مجاهدین قرار نگیرد که نه تنها دستشان به خون بیش از ۱۷هزار آلوده است، بلکه باعث بی‌ثباتی منطقه غرب آسیا نیز شده‌اند. این سؤال مطرح است که پارلمان اروپایی تاکنون چه اقدامات عملی برای شناسایی و پیگرد مجرمین و استرداد آنان به کشورشان انجام داده است؟».