افشای یک توطئه دیگر تروریستی وزارت اطلاعات آخوندها علیه مجاهدین در آلمان همزمان با دادگاه بلژیک

  • اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
  • 1399/09/16

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم


افشای یک توطئه دیگر تروریستی وزارت اطلاعات آخوندها علیه مجاهدین در آلمان همزمان با دادگاه بلژیک

در آستانه محاکمه دیپلمات بمب‌گذار رژیم آخوندی و سه مزدور جنایتکار همدستش در بلژیک، یک توطئه تروریستی دیگر وزارت اطلاعات علیه مجاهدین در آلمان برملا شد. گشتاپوی آخوندها به جد درصدد شناسایی مسئولان مجاهدین و مقاومت ایران و به دست آوردن اطلاعات از سازماندهی و ترددات آنها برای اقدامات تروریستی بعدی بود.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت شمه‌ای از مراتب را در نامه زیر با تشکر از نویسنده آقای (گ-د) یکی از ایرانیان مقیم آلمان به اطلاع هموطنان و مقامات مسئول می‌رساند.

شایان یادآوریست که تماسهای وزارت اطلاعات به‌طور متناوب با پیش شماره‌های انگلستان و ایران و رومانی به‌عمل می‌آمده است.

هم‌چنانکه در نامه آمده سرویسهای اطلاعاتی رژیم با سوء‌استفاده از ارتباطات خانوادگی دام جاسوسی و تروریسم را پهن می‌کنند. در دادگاه بلژیک نیز فاش شد وزارت اطلاعات با استفاده از پول و زن و ارتباطات خانوادگی، امیر سعدونی را به خدمت گرفت و او را برای اجرای یکی از بزرگترین جنایتهای تروریستی در خاک اروپا آماده کرد.

نامه حاضر ضمن این‌که از عجله رژیم برای کسب اطلاعات خبر می‌دهد، بر تاکتیک استخدامی وزارت اطلاعات در ارتباط با همه مزدوران «کار خوب، پول خوب» تأکید می‌کند و از فرمول پایه‌یی تنظیم رابطه اطلاعات رژیم با مستخدمان پرده بر می‌دارد. همان فرمول پایه‌یی «چی، چند، چگونه؟ چه گرفتی؟ خود به چند و چگونه فروختی؟» که مسئول شورا در بهمن ۹۲ در مورد «چرندبافان جبهه ولایت علیه مجاهدین و مقاومت و همه قلاده‌داران نظام خلافت که قیمت پارس کردن آنها از ساحل عافیت را مجاهدین با گوشت و پوست استخوان، در اعدام‌های جمعی و موشکهای کوچک و بزرگ می‌پردازند» خاطرنشان کرد.

کمیسیون توجه عموم هموطنان به‌ویژه پشتیبانان مجاهدین و مقاومت ایران را به ترفندهای کثیف و رذیلانه رژیم آخوندی در واپسین مراحل حیات ننگینش جلب و از آنان می‌خواهد تماسها و مراجعات مشکوک از سوی اطلاعات و نیروی تروریستی قدس را در اولین فرصت به اطلاع دفاتر مجاهدین و شورای ملی مقاومت برسانند تا توطئه‌های جاسوسی و تروریستی خنثی شود.

کمیسیون بار دیگر خواهان محاکمه و مجازات و اخراج مأموران و مزدوران وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی و سلب پناهندگی و تابعیت از آنهاست. آلمان و دیگر کشورهای اروپایی باید ادامه روابط با رژیم آخوندی را مشروط به توقف کلیه فعالیت‌های جاسوسی و تروریستی این رژیم در خاک کشورشان نمایند. آن‌چنانکه در دادگاه بلژیک هم برملا شد، فاشیسم دینی حاکم بر ایران چهار دهه است از مناسبات دیپلماتیک و از پناهندگی و تابعیت در خدمت شیطان‌سازی و جاسوسی و تروریسم استفاده می‌کند.

شورای ملی مقاومت ایران

کمسیون امنیت و ضدتروریسم

۱۶ آذر۱۳۹۹ (۶دسامبر۲۰۲۰)

 

 

نامه گ.د. به سازمان مجاهدین خلق ایران – آذر۱۳۹۹

به سازمان مجاهدین خلق ایران

با سلام و درود

اینحانب (گ-د) از سال۲۰۰۴ همراه خانواده‌ام از جهنم سرکوب و فشار آخوندها همراه همسر و دو دخترم گریخته و در آلمان پناهندگی گرفتم وظیفه خود می‌دانم که شما را از یک طرح خائنانه و توطئه تروریستی دستگاه اطلاعاتی خامنه‌ای ـ روحانی مطلع بکنم. به‌ویژه از این جهت نگرانی‌ام بیشتر می‌شود که در آستانه محاکمه دیپلمات تروریستی‌شان اسدی در