پیامهای تبریک اعضا و پشتیبانان شورای ملی مقاومت به‌مناسبت پنجاه و ششمین سال تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

  • 1399/06/19

پنجاه و ششمین سال تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

پنجاه و ششمین سال تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

ابراهیم مازندرانی مسئول کمیسیون اصناف شورای ملی مقاومت ایرانابراهیم مازندرانی

چهل و ششمین سال تأسیس سازمان مجاهدین را به رهبر مقاومت برادر مجاهد مسعود رجوی و رئیس جمهور برگزیده شورا خانم مریم رجوی تبریک می‌گویم. از این‌که به من این نعمت داده شده که پس از یک عمر مبارزه در راه آزادی مردم هم‌چنان در سایه این رهبری پاکباز باشم خدا را سپاس می‌گویم. آزادی ایران و مردم ایران تنها به‌دست این راهبران و به مدد سازمان مجاهدین خلق و کانون‌های شورشی در سراسر کشور امکان دارد و این روز که آرزوی همیشگی زندگیم بوده را از همیشه نزدیک‌تر می‌بینم.

نصرالله اسماعیل‌زاده عضو شورای ملی مقاومت ایراننصرالله اسماعیل‌زاده عضو شورای ملی مقاومت ایران

آغاز پنجاه و ششمین سال تأسیس سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران مبارک باد.

شهدای بنیانگذار با تکیه بر اصل صدق و فدای تمام‌عیار و وفای به عهد، نَهالی را کاشتند که امروز سر بر آسمان کشیده است.

سازمان مجاهدین یک گنجینه ارزشی ملی میهنی است. در آن زمان مبارزات رفرمیستی تماماً شکست‌خورده و یاس بر جامعه سایه افکنده بود و راه رسیدن به آزادی تیره و تار به‌نظر می‌رسید. تشکیل سازمان مجاهدین از همان روز اول در بطن خود علاوه بر انتخاب تنها راه باقیمانده مبارزه مسلحانه انقلابی برای برقراری آزادی و حاکمیت مردمی، یک مبارزه کمتر پیدا وجود داشت. مبارزه زدودن غبار از رخ دین و زدودن خرافات به نام دین. شهید بنیانگذار محمد حنیف‌نژاد گفت در امر مبارزه اجتماعی مرز با خدا و بی‌خدا نیست مرز با استثمار شونده و استثمار کننده است.

در همین رابطه محمد آقا گفت که پس از پیروزی و برقراری حاکمیت مردم، مبارزه با ارتجاع و فرهنگ ارتجاعی فقاهتی حوزه «حداقل ۲۰سال طول می‌کشد».

ادامه مقابله با ارتجاع و فرهنگ فقهای حوزه‌ای که محمد آقا گفت، در زندان ادامه می‌یافت و پس از کودتای اپورتونیستی به یک نقطه‌عطف رسید. آن موقع پل صراتی بود بین لغزیدن و غلتیدن در آغوش ارتجاع و یا ایستادن در مقابل آن. پرچم عبور از این مهم را برادرم مسعود در دست داشت و با عبور از آن، نقطه عطفی شد برای سازمان و قدمی دیگر در پس زدن ارتجاع.

نقطه عطف دیگر زمانی بود که سازمان در مقابل ارتجاع حاکم گفت تهدید اصلی ارتجاع است و نه لیبرال.

خوشبختانه شاهدیم در ۴۲سال گذشته آن چه را که شهید بنیانگذار در رابطه مقابله با ارتجاع گفت، به پیش رفته و ضربات کمرشکنی بر جرثومه تفکرهای ارتجاعیِ اعماق تاریخ، ارتجاع حاکم، وارد شده و هم‌چنان تا سرنگونیِ ارتجاع هار که کشور را اشغال کرده ادامه دارد.

این چنین است که سازمان مجاهدین گنجینه ملی میهنی است و شایسته است که بیشترین تبریکات و حمایتها نثارش گردد.

آغاز ۵۶ امین سال تشکیل سازمان را به برادرم مسعود به رئیس جمهور منتخب شورا خانم رجوی، به اعضای شورای ملی مقاومت، به مجاهدین، به یاری دهندگان مقاومت و به مردم ایران تبریک می‌گویم.

درود بر روان شهدای بنیانگذار

سلام بر آزادی

نصرالله اسماعیل‌زاده

۱۵ شهریور ۱۳۹۹

حسین سعیدیان دکترا در علوم کامپیوتر، مدیر بخش انفورماتیک حسین سعیدیان عضو شورای ملی مقاومت ایراندر دانشگاه کانزاس، عضو شورای ملی مقاومت ایران

پنجاه و پنجمین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین، پنجاه و پنج سال پایداری، پنجاه و پنج سال عزت و غرور و پنجاه و پنج سال عشق، ایثار و فدا را به برادر مسعود و خواهر مریم، به مردم ایران، به رزمندگان شرف و مقاومت در اشرف۳ و تمامی اشرف‌نشانان صمیمانه تبریک می‌گویم.

دکتر حسین جهانسوز محقق داروسازی، حسین جهانسوز عضو شورای ملی مقاومت ایرانفوق دکترای بیوشیمی و شیمی دارویی، عضو شورای ملی مقاومت ایران

با تبریک به‌خاطر جشن تولد پنجاه و ششمین سال سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران و آرزوی سلامتی و موفقیت همه مجاهدین.

آهنگ رام

آهنگ رام

آغاز پنجاه و ششمین سال تاسیس سازمان مجاهدین عزیز را به همه مجاهدین بسیار عزیز تبریک می‌گویم. مطمئنم و یقین دارم که تنها شمایید که می‌توانید مردم نازنینمان را از دست آخوندهای پلید نجات دهید. در ضمن رهبران گرانقدر مقاومت را قلبأ بی‌نهایت دوست دارم. امیدوارم بتوانم یک روز از نزدیک آقای رجوی را ببینم که پدرم خیلی به ایشان علاقه داشت… با تبریک مجدد و سپاس از همه زحماتی که می‌کشید.

دکتر منشور وارسته عضو شورای ملی مقاومت ایراندکتر منشور وارسته

سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران را به مجاهدان در هر جا که هستند تبریک و تهنیت گفته، باشد که سالگرد بعدی در ایران گرامی بداریم. در ضمن، برنامه دیشب که از سیما نیز پخش شد، نمایش قدرتمندی، تنوع در طیف هواداران و انعکاسی بود از پایگاه اجتماعی سازمان که قابل تقدیر است. با آروزی سلامتی و پیروزی. منشور