احضار سفیر رومانی برای پرده‌پوشی قتل آخوند منصوری قاضی فراری رژیم

  • 1399/04/01

احضار سفیر رومانی برای پرده‌پوشی قتل منصوری

احضار سفیر رومانی برای پرده‌پوشی قتل منصوری

وزارت‌خارجه رژیم برای پرده‌پوشی قتل آخوند منصوری قاضی فراری رژیم و در یک فرار به جلو سفیر رومانی را احضار و خواستار اقدام برای روشن شدن قتل آخوند منصوری شد.

سایت وزارت‌خارجه رژیم اول تیر در این باره نوشت: مدیرکل کنسولی در این دیدار ضمن تأکید بر وظیفه دولت رومانی در تأمین امنیت جانی غلامرضا منصوری، بر لزوم سرعت بخشیدن به روند انجام تحقیقات پزشکی و قانونی، شفاف‌سازی در خصوص علت فوت غلامرضا منصوری و انتقال جسد متوفی به کشور تأکید کرد.

آخوند قاتل روح‌الله حسینیان: «به نظر م متهم اصلی» قتل منصوری «پلیس بین‌الملل است»!

افتضاح نسبت دادن قتل غلامرضا منصوری به مجاهدین به‌حدی است که دو روز پس از این قتل، آخوند روح‌الله حسینیان همدست امامی در قتل‌های زنجیره‌یی، انگشت اتهام را از مجاهدین متوجه پلیس انترپل کرد.

اعتماد آنلاین ولایت نوشت:

«حسینیان در پاسخ به پرسشی مبنی بر آن که چه قدر این فرضیه که نیروهای (مجاهدین) در کشتن منصوری نقش داشته‌اند، گفت: به هرحال راه تحلیل بسته نیست و می‌تواند یکی از تحلیلها این باشد که با توجه به تجربه تاریخی (مجاهدین) در قتل منصوری دست داشته‌اند اما به‌نظر من متهم اصلی در این پرونده پلیس بین‌الملل است».

اعتماد آنلاین سپس علت پشتک و وارو زدن آخوند قاتل را که همانا دور کردن انگشت اتهام از خلیفه ارتجاع و اطلاعات سپاه اوست، ناخواسته برملا می‌کند و می‌نویسد:

«حسینیان درباره علت آن که جمهوری اسلامی هیچ دلیلی برای کشتن منصوری نداشته است، تصریح کرد: برای جمهوری اسلامی زنده بودن آقای منصوری مهم بود زیرا در صورتی که او به کشور بازمی‌گشت یا به کشور آورده می‌شد، امکان آن وجود داشت که شواهد و قرائنی در پرونده مالی مطروحه کشف شود و حتی اموال برده شده به بیت‌المال بازگردد و چه بسا اگر منصوری دادگاهی می‌شد بسیاری از زوایای پنهان پرونده اقتصادی اخیر کشف می‌شد. جمهوری اسلامی هیچ انگیزه عقلایی برای کشتن منصوری نداشت و اتفاقاً یکی از انگیزه آنهایی که منصوری را کشته‌اند از بین بردن منافع جمهوری اسلامی بوده است». (سایت حکومتی اعتماد آنلاین ۱تیر ۹۹)