پاسدار علی لاریجانی اختصاص بودجه کلان به نیروی تروریستی قدس را از افتخارات مجلس دانست

  • 1399/02/14

مجلس ارتجاع

مجلس ارتجاع

پاسدار علی لاریجانی، رئیس مجلس ارتجاع، در اولین جلسه ریاستش پس از ابتلا به کرونا، اختصاص بودجه کلان به نیروی تروریستی قدس پس از هلاکت دژخیم قاسم سلیمانی را از «افتخارت»! مجلس آخوندی برشمرد:

روز یکشنبه ۱۴اردیبهشت پاسدار لاریجانی گفت: «هیچ مجلسی به اندازه مجلس دهم در زمینه بنیه دفاعی کشور با حساسیت برخورد نکرد و به این اندازه توجه نشان نداد این یعنی یک اقدام انقلابی و از سر بصیرت.

اقدامی که مجلس در مقابل رفتار ماجراجویانه آمریکا انجام داد و به نیروی قدس منابع جدیدی اختصاص داد و برای بار دوم پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی تصمیم به حمایت از نیروی قدس گرفت، یعنی یک اقدام انقلابی آگاهانه».

یاد آوری می‌شود که مجلس رژیم در ۱۷دیماه طرح سه فوریتی اختصاص ۲۰۰میلیون یورو بودجه اضافه به نیروی تروریستی قدس را تصویب کرد و علی لاریجانی در حالی به این اقدام افتخار می‌کند، که سران رژیم مردم ایران و به‌ویژه زحمتکشان را به‌خاطر نپرداختن هزینه‌های بیمه بیکاری و قرنطینه، بی‌دنده و ترمز به قربانگاه می‌فرستند.

در همین حال، مبلغی که آخوندها با بوق و کرنا از صندوق توسعه به حوزه سلامت اختصاص دادند هنوز واریز نشده و حریرچی روز ۱۳ اردیبهشت در پاسخ به سؤالی در این باره، اظهار داشت: «در مورد کمکی که با موافقت خامنه‌ای به حوزه سلامت تخصیص داده شد باید گفت این موضوع در حال طی کردن روال خود است و این مبلغ هنوز به حساب ما ننشسته است».