نمایشگاه فضایی سپاه و قربانگاه کرونای مردم

  • 1399/02/06

در حالی‌که مردم در تنور فقر و گرسنگی و کرونا می‌سوزند و جوانان در خیابان ایستاده می‌میرند، در حالی‌که خامنه‌ای به‌بهانه تحریم و در هراس از خفگی اقتصادی، مردم را دسته‌دسته روانه قربانگاه کار و کرونا می‌کند، خبر نمایش مسخره موشکی سپاه در فضا، با صرف میلیاردها دلار از اموال مردم، موجب بهت و حیرت همگان گردید.

این پاسخ میلیونها فقیر و گرسنه و جوانانی است که در قربانگاه نظام، پرپر شدند.

یک هموطن: «نگو نداریم اگه نداشتین دویست میلیارد هزینه موشک نمی‌کردین که بزنین به هواپیمای خودمون. پس دارین… حاضرین برین یک کشور دیگه خرج کنین ندین به خود ایرانیا. خدا ازتون نگذره دین و مروت ندارین».

سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا طی پیامی درباره موشک‌پرانی سپاه پاسداران گفت: «اولاً، نیروهای حاجی‌زاده، از فرماندهان سپاه پاسداران رژیم ایران ۱۷۶شهروند بی‌گناه را توسط موشک به‌قتل رساندند. اکنون حاجی‌زاده دارد منابع مردم ایران را بر سر برنامه‌های موشکی نظامی خود به‌هدر می‌دهد. چرا رژیم ایران از این پولها برای مردم خود استفاده نمی‌کند؟ کارزار لغو تحریم‌های آن یک کلاهبرداری است».

شهباز حسن‌پور بیگلری، مجلس آخوندی ۲۷فروردین ۹۹: «آقای رئیس‌جمهور به فریاد نیازمندان جامعه به‌صورت جدی برسید امروز بیش از ۱۰میلیون خانوار در کشور به نان شب محتاج هستند».

سخنگوی مجاهدین درباره قدرت‌نمایی پوشالی و «‌‌چندمنظوره»‌‌ رژیم گفت: «سپاه ولایت در بحبوحه‌ٔ کرونا، از ترس و لرز قیام هوایی شد»!