بیانیه انقلابیون عراق: تظاهرات میلیونی برای رهایی، در راه است

  • 1399/02/06

تظاهرات مردم عراق - آرشیو

تظاهرات مردم عراق – آرشیو

کمیته برگزاری تظاهرات در عراق با صدور بیانیه‌یی به تاریخ ۲۳آوریل (پنجشنبه ۴اردیبهشت) بر اجرای «تظاهرات میلیونی برای رهایی» تأکید کرد. در این بیانیه آمده است:

«مردم غیور عراق؛ متحصنان صلح‌جو با التزام به دستورالعملهای کادرهای پزشکی کمیته سازمانده، با تعداد اندک در چادرهایشان در میدان تحریر و میادین تحصنهای مسالمت‌آمیز در استانهای به‌پا خاسته باقی مانده‌اند تا سلامتی شهروندان در شرایط گسترش اپیدمی کرونا (کوید ۱۹) حفظ شود. از سویی در مقابل ادامه چشم‌پوشی دولت منطقه سبز و احزاب فاسد آن از خواسته‌های عادلانه مردم عراق در تشکیل دولت انتقالی مستقل و انحلال پارلمان و تمامی نهادهای فاسد حاکم برای اجرای انتخابات آزاد و سالم مطابق یک قانون انتخابی منصفانه، راهی جز برگزاری تظاهرات میلیونی به‌مثابه ضرورتی حتمی باقی نمانده است.

از اینرو کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر اعلام می‌کند که صبر و بردباری متحصنان بی‌انتها نیست و زمان آن فرا رسیده که تدارک گسترده و زودرس برای شروع تظاهرات میلیونی انبوه صورت گیرد.

به طبع این تظاهرات نه یک پایان بلکه آغازی خواهد بود برای ریشه‌کنی رژیم سهمیه‌ای فرقه‌گرای منحوس و بیرون کشیدن عراق از چنگال باندهای داخلی که بیرحمانه‌ترین جنایتهای عصر و وحشیانه‌ترین اعمال قتل و تروریسم و آدم‌ربایی و رعب و وحشت و چپاول ثروتها و به یغما بردن خیرات عراق را مرتکب می‌شوند و تمامی این خیرات را به رژیم شرور ایران که در حقدوکین آشکار و انتقام از مردم عراق است، تحویل می‌دهند.

مردم پایدار عراق؛

رژیم سهمیه‌ای بد سرشت، تعادل خود را از دست داده و آخرین نفسهایش را می‌کشد. از این‌رو برای شما به زیر کشیدن این تمامیت مسخ شده و مرده در منطقه سبز و بازپس‌گیری میهن، مایه شرف و افتخار است. میهنی که سران فراکسیونهای سیاسی وابسته به رژیم ایران آنرا ضایع و تباه کرده‌اند، آنها فاقد هر گونه احساس مسئولیت ملی و یا اخلاقی هستند.

بنابراین:

شما ای عراقیان، آماده‌ٔ افزایش فعالیت‌های مسالمت‌آمیز تعیین‌کننده باشید، تا این گروه اندک مزدور که از زباله‌های تاریخ سربرآورده و فرزندان این سرزمین پاک مبتلا به آن شده‌اند، ریشه‌کن شوند. کمیته سازمانده تمامی مردم عراق در سراسر کشور را برای تظاهرات در روزی که کمیته، بعد از مشورت با تمامی میدانهای عزت و شرف در میهن عزیز مان، اعلام خواهد کرد فرامی‌خواند.

تظاهرات میلیونی در راه است و شکی در اجرای آن نیست.

شکوه و جاودانگی از آن شهدای انقلاب اکتبر.. بهبودی عاجل برای مجروحانمان و آزادی ناپدید شدگان اجباری از زندانهای شبه‌نظامیان.

کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر»