ادعاهای ماورای وقاحت سخنگوی دولت آخوند روحانی: هم در ابتلا و هم در جان‌ باختن روندهای ما کاهشی هستند!

  • 1399/02/01

نشست خبری علی ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی

نشست خبری علی ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی

پاسدار ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی روز ۱ اردیبهشت ۹۹ در تلویزیون آخوندی در ماورای وقاحت ادعا کرد: امروز فروشگاههای ما کلیه اقلام مورد نیاز بهداشتی مردم را عرضه می‌کنند! ما در ساخت ونتیلاتورها و کیتهای تشخیص از امکان صادرات برخوردار هستیم.

ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی روز ۱ اردیبهشت ۹۹ – تلویزیون رژیم: 

«ما ضمن پاسداری از سلامت و جان روان جامعه مانع از به خطر افتادن سایر شئونات زندگی و زیست اجتماعی مردم هم باید باشیم. دولت یازدهم دولت تحریم‌زدا و سلامت‌محور بود.

حتی تلاش‌ها و مبارزات بی‌وقفه دولت برای رفع تحریم‌ها هم در راستای حفظ سلامت! معیشت! و اقتصاد کشور هست.

تولید ماسک روزی که کورنا اعلام شد در اواخر بهمن ۳۰بهمن نزدیک به ۴۰۰هزار عدد بود امروز خوشحالم که اعلام کنم ما فقط تولید صنعتی ماسک ما به پیش از ۴میلیون عدد در روز رسیده است.

از نظر تولیدات مواد بهداشتی و ضدعفونی علاوه بر تأمین مصرف داخلی خوشبختانه ما به مرحله صادرات هم رسیده‌ایم. امروز فروشگاه‌های ما در سراسر کشور کلیه اقلام مورد نیاز بهداشتی مردم را عرضه می‌کنند! حوزه دانش‌بنیان ما اقدامات حائز اهمیت و بسیار مهمی در بخش سلامت انجام داده از جمله ساخت ونتیلاتورها کیتهای تشخیص بیماری کووید ۱۹ که پس از تأمین نیازهای داخل حتی آنها هم امکان صادرات برخوردار هستند اصل برای ما تأمین نیازهای داخلی طبق نظر وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی هست.

مطابق آخرین آمار اعلام شده در ستاد ملی و نیز در جلسه روز گذشته دولت ما هم در ابتلا و هم در جان‌باختن و فوت، روندهای ما کاهشی هستند!

من لازم است در مورد غربالگری هم اعلام کنم ما از مرز ۷۲میلیون نفر گذشتیم! و همان‌گونه هم که مقام معظم رهبری مطرح کردند پویش خیر جمعی و دست یاری دراز کردن و دست گرفتن سنت حسنه‌ای بوده که در رمضانهای سال گذشته داشتیم و امسال باید این سنت را آن‌چنان به یک پویش عظیم اجتماعی تبدیل کنیم تا خدای نکرده افرادی که ناشی از کرونا دچار تنگدستی بی‌کاری و فقر شده‌اند روزگار را به‌راحتی بگذرانند».