رسانه‌های رژیم: هیچ چشم‌اندازی برای روزهای پسا‌کرونا در ایران وجود ندارد

  • 1399/01/27

رسانه های رژیم

رسانه های رژیم

تاجرنیا، عضو پیشین مجلس ارتجاع در اعتراف به ورشکستگی و وضعیت بحرانی رژیم ۲۷فروردین در جهان صنعت گفت: «شرایط کشور دشوار است. حتی روزهای آینده و بعد از کنترل کرونا دشوارتر خواهد بود. تبعات اقتصادی هم به‌مراتب سنگین‌تر می‌شود طبقه متوسط به‌شدت ضعیف می‌شود و ناعدالتی هم وجود دارد. اما مسئولان این تغییرات را حس نمی‌کنند.»

قره‌خانی، یک عضو مجلس رژیم نیز با اذعان به دروغهای سران نظام دربارهٔ فاجعهٔ کرونا ۲۷فروردین در سایت سرآمد اقتصاد گفت: «با حرف و شعار و مبالغ ناچیز مشکلی از مردم حل نخواهد شد. اگر این ‏وضعیت به درستی مدیریت نشود بخش درمانی کشور نمی‌تواند پاسخگوی موج دوم شیوع این ویروس باشد».

حسین زاده، عضو دیگر مجلس ارتجاع در روزنامه اعتماد ۲۷فروردین هم گفت: «هیچ چشم‌اندازی برای روزهای پسا‌کرونا در ایران وجود ندارد».

لاهوتی، عضو مجلس ارتجاع با نگرانی نسبت به پیامدهای انفجاری دزد‌ی‌های کلان نظام آخوندی۲۷فروردین در پخش زنده مجلس در رادیو فرهنگ رژیم هشدار داد: در مورد گرفتن عوارض از مردم توسط شهرداریها، باید به فکر پیامدهای اجتماعی آن باشیم. مواردی داشتیم که عوارض باعث حساسیت‌ و معضل اجتماعی شد.

روزنامهٔ ‌ حکومتی تجارت۲۷فروردین هم با اشاره به دزدی‌های نظام نوشت: «خدا نکند که دلارهای صندوق توسعه ملی از جیب واسطه‌ها و دلالان سردر بیاورد. شرایط امروز با گذشته بسیار متفاوت است. این بار مردم تحمل نخواهند کرد.

آفتاب یزد ۲۷فروردین هم هشدار داد: «مردم این فضا خسته شدند و اعتمادی به گفتمان دولت دارند، هر چه به آنها بگوییم نه باور می‌کنند و نه همراهی می‌نمایند. دو سه ماه دیگر که این ویروس از بین برود، تازه مشکلات اقتصادیمان غوغا می‌کند. اشتغال، درآمدزایی و تولید ما معضل پیدا می‌کند»

به‌نوشته خبرگزاری حکومتی ایلنا ۲۶فروردین،کرونا نزدیک به ۵۰ تا ۶۰درصد از ۲۰هزار استاد حق‌التدریس کشور را بیکار کرده است؛ یعنی چیزی حدود ۱۲تا ۱۴هزار نفر.

این منبع حکومتی افزود: تحصیل‌کرده‌ترین جوانان ردای تدریس به تن می‌کنند، اما (مسئولان)‌ آنها را کارگرانی ارزان‌ قیمت برای پر کردن کلاس‌های درس محسوب می‌کنند؛ کارگرانی که باید با ساعتی ۸ تا ۱۴هزار تومان کار کنند و همین مبلغ ناچیز را هم گاه با شش ماه تا ۲سال تأخیر و حتی بیشتر دریافت کنند.