لن خودورکوفسکی: اقتصاد ایران توسط سرآخوند خامنه‌ای و همراهانش کنترل می‌شود

  • 1399/01/25

اقتصاد ایران توسط خامنه‌ای کنترل می شود

اقتصاد ایران توسط خامنه‌ای کنترل می شود

مشاور ارشد روابط عمومی وزارت‌خارجه آمریکا روز ۲۵فروردین در توئیتی درباره اقتصاد تحت انحصار آخوندها در ایران نوشت: اقتصاد ایران تحت انحصار ملاها است این اقتصاد توسط سرآخوند خامنه‌ای و همراهانش کنترل می‌شود.

لن خودورکوفسکی افزود: این تشکیلات به‌منظور پنهان کردن فساد مافیاگونه و تأمین مالی تروریسم راه‌اندازی شده و هیچ حسابی به مردم پس نمی‌دهد. رژیم ایران نیازی به پول نقد ندارد. مونوپولی پول فراوانی دارد.

مایک پمپئو:‌ رژیم ایران پول مقابله با بحران کرونا را برای تروریسم هزینه می‌کند

وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس مطبوعاتی روز ۱۹فروردین تصریح کرد رژیم ایران پولی را که باید در بحران کرونا برای مردم ایران هزینه کند برای عواملش در عراق و لبنان هزینه می‌کند…

وزارت‌خارجه آمریکا: دیوارنویسی‌ در تهران با شعار«کرونای واقعی جمهوری اسلامی است»

سایت وزارت‌خارجه آمریکا روز ۱۸فروردین نوشت: دیوارنویسی‌هایی در حومه تهران با شعارهایی مانند «کرونای واقعی جمهوری اسلامی است» به چشم می‌خورد، در زمانی که خامنه‌ای ایالات متحده را به استفاده از ویروس کرونا به‌عنوان یک جنگ‌افزار بیولوژیک متهم کرد.

وزارت‌خارجه آمریکا: هدف از کازار رژیم ایران برای لغو تحریمها، تهیهٔ پول برای عملیات تروریستی است

وزرات خارجه آمریکا روز ۱۸فروردین اعلام کرد: «هدف از تلاشهای رژیم ایران برای لغو تحریم‌ها، آسایش و سلامتی مردم ایران نیست؛ بلکه هدف از آن تهیه پول برای عملیاتهای تروریستی است.

این رژیم از سال ۲۰۱۲، بیش از ۱۶میلیارد دلار برای تأمین مالی نیروهای نیابتی خود در خارج کشور هزینه کرده است، در حالیکه بودجه خدمات درمانی ایران به‌شدت با کمبود مالی مواجه بود. این امر منجر به این شد که وزیر بهداشت رژیم ایران در دیماه ۱۳۹۷ در اعتراض به کاهش مستمر بودجه استعفا بدهد.