شکست بایده‌ای خامنه‌ای

  • 1399/01/24

آخوند حیله‌گر برای کشاندن مردم به میدان کار و کوره‌های آدم‌سوزی کرونا، حمایت خامنه‌ای را نیاز داشت و خامنه‌ای تلاش کرد با ۳باید، در تأیید و ادامهٔ طرح فاصله‌گذاری، لااقل خودی‌های نظام را زیر پرچم ستاد ملی کرونا جمع کند.

خامنه‌ای: «البته این باید ادامه پیدا بکند این نظم عمومی‌ بایستی وجود داشته باشد باید تصمیم های ستاد ملی که در این زمینه مسئول درجه اول ستاد ملی‌ست بایستی جدی گرفته بشود بر طبق اونها عمل بشود».

مخالفت علنی با بایدهای خامنه‌ای در آغاز طرح مسخرهٔ فاصله‌گذاری هوشمند، نشان از ضعف و ناتوانی خامنه‌ای در مرحله پایانی دارد.

حتی حریرچی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا هم روز بعد با کنایه به طرح شروع کارها در شنبه سخت گفت: «هنگامی که قصد داریم تعطیلی‌ها را پایان بدهیم باید راه جایگزینی برای سرکوب انتشار ویروس در نظر داشته باشیم».

یک عضو مجلس آخوندی، در وحشت از شورش اجتماعی، لگدی به خامنه‌ای و طرح فاصله‌گذاری هوشمند زد و گفت: «اگر تعطیلی مانند سایر کشورها اجرایی نشود، سلامتی قشر عظیمی از جامعه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و مسائل اجتماعی و امنیتی به‌دنبال خواهد داشت».(روزنامه ستاره صبح ـ شهاب‌الدین بی‌مقدار ۲۳فروردین ۹۹)

خامنه‌ای: «به‌معنای واقعی کلمه جهش برای تولید به‌وجود بیاوریم».

خامنه‌ای می‌خواهد قیمت خفگی نظامش را با طرح مضحک جهش تولید از جان مردم بگیرد.

یک هموطن: «به‌خاطر جهش تولید ما باید جون‌مونو از دست بدیدیم… الآن افرادی که گفتن امسال سال جهش تولید باشه کجا هستن؟ تو رختخواب‌هاشون خوابیدن امثال ما مردم باید بیان جورشو بکشن واقعاً متأسفم برای این حکومت… ۶ و ۴۰دقیقه تاریخ ۲۳فروردین ترافیک قفل اتوبان رسالت مردم چه گناهی کردن»؟