لاف‌زنی و قدرت‌نمایی سرکرده هوافضای خامنه‌ای در رابطه با هلاکت صیاد شیرازی: یگان موشکی سپاه با شلیک صد‌ها فروند موشک به‌سوی پادگان اشرف انتقام گرفتند

  • 1399/01/22

پاسدار حاجی‌زاده سرکرده «هوا فضا»ی رژیم

پاسدار حاجی‌زاده سرکرده «هوا فضا»ی رژیم
  • استیصال کرونای ولایت در قبال روشنگریها و ضربات مجاهدین لاف‌زنی و قدرت‌نمایی سرکرده هوافضای خامنه‌ای
  • خبرگزاری رادیو تلویزیون حکومتی: نخستین بار روایت عملیات انتقام هلاکت صیاد شیرازی از مجاهدین

  • پاسدار حاجی‌زاده سرکرده نیروی هوافضای ولی‌فقیه: رزمندگان یگان موشکی سپاه با شلیک صد‌ها فروند موشک به‌سوی پادگان اشرف انتقام گرفتند. در این عملیات ویژه که با همکاری وزارت اطلاعات اجرا شد، ابتدا با یک ضربه مختصر (انفجار اتوبوس توسط مزدوران وزارت اطلاعات) مجاهدین را برای مراسم تدفین کشته‌ها به‌قبرستان مروارید کشاند و بعد از اطمینان از تمرکز نیرو‌ها با ضربات سنگین موشکی انتقام گرفته شد.

خبرگزاری رادیو تلویزیون حکومتی -۲۲فروردین ۹۹: 

«فرمانده نیروی هوافضای سپاه در یادداشتی به‌مناسبت سالروز سپهبد علی صیاد شیرازی برای نخستین بار جزئیاتی را از عملیات انتقام او که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد، بیان کرد.

امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه نوشت: (مجاهدین) برای انتقام از شکست سنگین در عملیات بزرگ مرصاد و انهدام ستونهای نظامی‌شان که مدیریت و فرماندهی صیاد شیرازی نقش بی‌بدیلی در شکست آنها داشت، او را ترور کردند و به‌فاصله کوتاهی رزمندگان یگان موشکی سپاه با شلیک صد‌ها فروند موشک به‌سوی پادگان اشرف انتقام گرفتند و ضربه فراموش‌نشدنی به (مجاهدین) وارد کردند.

در این عملیات ویژه که با همکاری وزارت اطلاعات اجرا شد، ابتدا با یک ضربه مختصر، (مجاهدین) را برای مراسم تدفین کشته‌ها به‌قبرستان مروارید مقر اشرف در نزدیکی بغداد کشاند و بعد از اطمینان از تمرکز نیرو‌ها با ضربات سنگین موشکی انتقام منافقین کوردل گرفته شد».

اشاره پاسدار حاجی‌زاه به حمله موشکی شکست‌خورده ۲۰خرداد ۱۳۷۸ به‌قرارگاه اشرف است که هیچ ضایعه‌یی متوجه مجاهدین نکرد. اما پاسدار حاجی‌زاده از فرط استیصال آن را غنی‌سازی کرده و به‌بمب‌گذاری کنار جاده‌ای روز قبل از آن بر سر راه اتوبوس حامل مجاهدین سنجاق کرده است، تا برای خلیفه درمانده ارتجاع در باتلاق کرونا، قدرت‌نمایی کاذب دست و پا کند. پاسدار مزبور پس از فضیحت ساقط کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی، به غلط کردم گویی پرداخت و برای ماستمالی کردن جنایت علیه بشریت آرزوی مرگ کرد.

سخنگوی مجاهدین در همان زمان بر اجابت حتمی الوقوع این درخواست و ضمیمه شدن این جانی به‌صیاد شیرازی تأکید کرد!