سوزش عمیق اطلاعات آخوندی از پاسخ رهبر مقاومت به فتوای خامنه‌ای

  • 1398/12/28

سایت حکومتی  مشرق

سایت حکومتی مشرق

سوزش عمیق اطلاعات آخوندی از پاسخ رهبر مقاومت به فتوای خامنه‌ای درباره وجوب غسل و کفن کردن

” اموات مسلمان“ در موضوع کرونا

سایت حکومتی مشرق: در بیانیه منسوب به مسعود رجوی از قول وی چنین فتوا داده شده است که در شرایط فعلی التزام به آداب فوق‌الذکر به‌منزله همکاری با آخوندهاست!

این گروهک مسلمان‌نما همواره از مقدسات اسلامی به‌عنوان پوششی برای جنایاتش سوءاستفاده می‌کند و سابقه سیاهی در عدم تقید به شریعت و مذهب دارد

سایت حکومتی مشرق ۲۸اسفند ۹۸:

«فتوای مضحک سرکرده منافقین!

تجربه چهار دهه اخیر نشان می‌دهد که عناصر، تشکل‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب از هر دستاویزی برای نمایش لجبازی و خصومت با مردم ایران استفاده می‌کنند.در یکی از تازه‌ترین نمونه‌ها، بعد از تصریح مراجع دینی [بخوانید خامنه‌ای] به لزوم حفظ حرمت اموات مسلمان که بر اثر ابتلا به «کرونا» دار فانی را وداع گفته‌اند، و تأکید آنان بر این‌که کلیه آداب خاکسپاری از قبیل نماز، تغسیل، حنوط و تکفین حتی‌الامکان با رعایت ضوابط شرعی انجام شود، سازمان تروریستی مجاهدین خلق [گروهک منافقین] بیانیه‌یی منتسب به «مسعود رجوی» منتشر کرد و عمل به این توصیه را غیرشرعی خواند!

در بیانیه منسوب به مسعود رجوی. از قول وی چنین «فتوا» داده شده است که در شرایط فعلی التزام به آداب فوق‌الذکر به‌منزله همکاری با آخوندهاست! گفتنی است این گروهک مسلمان‌نما که همواره از مقدسات اسلامی به‌عنوان پوششی برای جنایاتش سوءاستفاده می‌کند، سابقه سیاهی در عدم تقید به شریعت و مذهب دارد؛ از قتل‌های متعدد در پیش و پس از انقلاب گرفته تا ازدواج نامشروع سازمانی با زنان شوهردار، خیانت به کشور، کشتار و شکنجه و ترور، همکاری با صهیونیستها و سعودی‌ها و…

اکنون نیز به‌نام سرکرده‌اش در توصیه‌ای موهن، از مردم مسلمان ایران می‌خواهد که رفتگان خود را صرفاً به‌دلیل ابتلا به یک بیماری مسری، از برگزاری تشریفات شرعی محروم کرده و به چال کردن آنان بسنده نمایند!

خاطرنشان می‌شود که هم‌اکنون در کشور مان درگذشتگان بر اثر کرونا با مراعات حداکثر بایسته‌های بهداشتی و در شرایطی کاملاً قابل اطمینان، به کمک پرسنل خدوم آرامستانها و روحانیان داوطلب، با رعایت دقیق احکام شرعی به خاک سپرده می‌شوند.»